Netflix jest obecnie najpopularniejszym serwisem streamingowym na świecie, który ma w swojej ofercie ciekawe filmy i seriale. Tak jak wszyscy liczący się na rynku konkurenci, platforma regularnie wprowadza zmiany do swojej biblioteki. Dzisiaj w ofercie giganta pojawiło się kilka interesujących nowości, a ponadto poznaliśmy listę tytułów, które już wkrótce zostaną dodane. Co ważne, mowa o pozycjach spoza sierpniowego repertuaru, więc śmiało można je określić mianem niespodzianki. Wielu użytkowników z pewnością się ucieszy. Oba zestawienia są dostępne w dalszej części artykułu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – sierpień 2020

netflix kontrola predkosci

Netflix nie próżnuje i niemal codziennie dodaje coś nowego. Nie ma sensu przedłużać, więc przechodząc do konkretów, pełna lista dzisiejszych nowości na platformie prezentuje się następująco:

 1. Unlucky Ploy (2020) [sezon 1) – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 2. RIDE ON TIME (2020) [sezon 2] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Japonia
 3. (Nie)zdrowe / (Un)Well (2020) [6 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 3,0/10, IMDB: 6,6/10

Zobacz także: Sarah Cooper parodiowała Trumpa na TikToku, teraz zrobi show dla Netflixa

Spośród wymienionych nowości zdecydowanie warto zwrócić uwagę m.in. na serial pod tytułem (Nie)zdrowe. Nie należy się zrażać niskimi ocenami na Filmwebie czy IMDB, bo tytuł dopiero zadebiutował, więc werdykt wystawiła tylko garstka osób. Produkcja skupia się na branży wellness – pokazuje, co dzieje się za kulisami. Każdy odcinek bierze na warsztat inny z popularnych trendów, a widz dowiaduje się, które metody działają, a które są tylko „skokiem na kasę”. Przechodząc do dalszej części dzisiejszej aktualizacji biblioteki Netflixa, czas skupić się na pozycjach-niespodziankach, które wkrótce trafią do oferty platformy. Ich pełne zestawienie wygląda tak:

 1. Gejsza (2015)data dodania: 19.08.2020 – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Polska
  • Filmweb: 2,6/10, IMDB: 2,1/10
 2. Sąsiady (2014)data dodania: 19.08.2020 – gatunek: dramat obyczajowy, kraj pochodzenia: Polska
  • Filmweb: 4,2/10
 3. Apartament (2015)data dodania: 19.08.2020 – gatunek: dokumentalny obyczajowy, kraj pochodzenia: Polska
  • Filmweb: 6,0/10
 4. Class of ’83 (2020)data dodania: 21.08.2020 – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Indie
 5. Kosmiczni reporterzy (2020)data dodania: 21.08.2020 – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 6. Miami Bici (2020)data dodania: 26.08.2020 – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Rumunia

Żaden z wymienionych tytułów nie miał pojawić się w sierpniu na Netflixie, a jednak platforma postanowiła zrobić nam niespodziankę, co jest bardzo miłym gestem. Mimo że część z nich nie zapowiada się na górnolotne produkcje, tak nie można narzekać – darowanemu koniowi nie zagląda się przecież w zęby. Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy poniżej, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za jakimi tytułami czekacie najmocniej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.