Jeszcze nie tak dawno temu informowałem Was, że Huawei wprowadził nowe produkty do Polski, które już zdążyliśmy zrecenzować – ciekawy tablet MatePad i router nowej generacji WiFi AX3. Dzisiaj producent postanowił ponownie rozszerzyć swoją działalność w naszym kraju. Do gry wchodzi Huawei Sound X, a więc inteligentny głośnik. Przy okazji producent uruchamia kampanię marketingową #Together2020, która oznacza multum promocji i ciekawych zestawów w niższych cenach. Jak Huawei zaznacza, to potężna akcja, która ma za zadanie dotrzeć do wielu konsumentów i pokazać ekosystem 1+8+N w ramach jednego dotknięcia.

Huawei Sound X w Polsce – premiera inteligentnego głośnika

huawei sound x premiera w polsce cena specyfikacja

Zacznijmy od zupełnej nowości na naszym rynku, czyli inteligentnego głośnika Huawei Sound X. Zgodnie z marcową zapowiedzią sprzęt trafia do naszego kraju na koniec lipca i ma pokazać, że można zaoferować niesamowity dźwięk w przystępnej cenie.

huawei sound x w polsce premiera cena 2

Huawei mocno zaznacza, że głośnik powstał we współpracy z Devialet, ale nie brakuje w nim wielu autorskich rozwiązań, jak chociażby wsparcie dla Huawei Share. W ten sposób każdy produkt firmy z NFC może błyskawicznie połączyć się z dzisiejszą premierą i od razu odtwarzać muzykę. Pełna specyfikacja Sound X kształtuje się następująco:

Naturalnie ważna jest cena, a ta wynosi 1399 złotych. W ramach przedsprzedaży, która właśnie ruszyła, można otrzymać pół roku darmowego dostępu do Tidal (HiFi).

huawei sound x w polsce premiera cena 9

Huawei #Together2020 – poznajmy promocje

huawei together 2020 kampania

Razem z głośnikiem Huawei startuje z akcję #Together2020, która przez sierpień będzie towarzyszyła nam razem z powyższym celebrytami. Jednak co się za nią kryje? Tak naprawdę chęć pokazania wspomnianego już ekosystemu 1+8+N, gdzie w centrum jest smartfon, naokoło 8 głównych urządzeń i niezliczona liczba sprzętu z IoT. Wszystko połączone jednym dotknięciem, czyli Huawei Share.

huawei sound x w polsce premiera cena

Oczywiście pokazanie produktów to jedno, ale też pojawia się od groma promocji w ramach atrakcyjnych zestawów, które możecie zobaczyć poniżej:

Laptop z routerem, zegarkiem i słuchawkami, tablet ze stylusem i klawiaturą oraz wspomniany już głośnik z dostępem do serwisu muzycznego zapowiadają się interesująco. Do tego poszczególne produkty również zostały przecenione – w tym wypadku mówimy o najnowszej generacji zegarków i słuchawkach.

Nowości serwisowe od Huawei

huawei serwis together2020

Huawei często pokazuje, że nie boi się tematu serwisowania swoich urządzeń. Dlatego w ramach akcji #Together2020 pojawiają się kolejne promocje, które możecie zobaczyć powyżej. Wszystko w ramach darmowej wysyłki door-to-door. Tańsze naprawy, tanie folie i upominki co piątek. W sumie Huawei może pochwalić się 20 salonami w Polsce, gdzie najnowsze zostały otwarte w ostatnim czasie w Łodzi, Poznaniu i Warszawie. W związku z tym pojawiają się kolejne, indywidualne oferty:

huawei nowe salony together2020

Na deser usprawnienie sprzętu o Huawei Share w ramach naklejek NFC dla starszych komputerów. Akcja rusza na początku sierpnia i jeszcze mamy poznać dokładne szczegóły.

Zobacz też: Izera – poznajcie polskie samochody elektryczne.

Tym sposobem dotarliśmy do końca, więc dajcie znać, co sądzicie o dzisiejszych nowościach od Huawei? Skusicie się na którąś z promocji? Może już zamówiliście głośnik Sound X?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.