Amazon Prime Video jest jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Tak samo jak konkurencyjne platformy – Netflix czy HBO GO, gigant nieustannie aktualizuje zawartość swojej biblioteki. Konsekwencja jest bowiem konieczna, bo w przeciwnym razie aktualni użytkownicy szybko znudziliby się brakiem nowości. Dziś w ofercie Amazon Prime Video pojawiła się garść ciekawych produkcji, które z pewnością spodobają się niektórym osobom. Bez zaskoczenia, ich pełne zestawienie można zobaczyć w dalszej części niniejszego artykułu.

Aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video – wtorek, lipiec 2020

Amazon Prime Video

Subskrybenci Amazon Prime Video mają naprawdę dobrze, bo są nieustannie „bombardowani” nowościami. Dzisiejszy dzień jest tego doskonałym przykładem, bo na platformie pojawiło się kilkanaście całkiem ciekawych tytułów. Przechodząc do sedna niniejszego tekstu, ich pełna lista prezentuje się następująco:

 • French Biriyani (2020) – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Indie
 • GangStars (2018) [12 odcinków] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Indie
 • Jim Gaffigan: Pale Tourist (2020) [2 odcinki] – gatunek: stand-up, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Sakka Podu Podu Raja (2017) – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Indie
 • Sketch (2018) – gatunek: akcja, kraj pochodzenia: Indie
 • Tamizh Padam 2 (2018) – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Indie
 • The Target (2018) [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Australia
 • Wolfblood (2013) [13 odcinków] [+ audio] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
 • Zielony interes / Pipe Dream (2015) [+ napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Australia
 • Ścigając sprawiedliwość / Vykhodte bez dzvinka (2018) [10 odcinków] [+ audio] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Ukraina
 • Anatomia morderstwa / Případ pro exorcistu (2015) [3 odcinki] [+ audio] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Czechy
 • Jak da się myszy ciasteczko / If You Give a Mouse a Cookie (2015) [6 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Aktualizacja biblioteki Netflixa. Co dodano, a co wkrótce opuści platformę?

Dodano dokładnie dwanaście nowości, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na jeden dzień. Na liście znalazły się zarówno filmy, jak i seriale. Będąc przy serialach, na naszym portalu można znaleźć zestawienie najlepszych seriali Amazon Prime Video. Zdecydowanie warto się z nim zapoznać, bo niewykluczone, że akurat coś wpadnie wam w oko. Osoby, które interesują się także ofertą konkurencyjnych platform, mogą również zerknąć na najlepsze seriale Netflixa i najlepsze seriale HBO GO. Wracając do dzisiejszej aktualizacji biblioteki Amazon Prime Video: to by było na tyle. Na szczęście skończyło się na samych nowościach, co nie zdarza się często, bo zazwyczaj gigant usuwa jednocześnie wybrane produkcje, których licencje dobiegły końca, a nie opłacało się ich odnawiać lub po prostu nie było takiej możliwości. Dajcie znać w komentarzach, które z dodanych tytułów wpadły wam w oko!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.