Netflix cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem użytkowników na całym świecie. Serwis ma w swojej ofercie masę ciekawych filmów i wciągających seriali, których na dodatek cały czas przybywa. Platforma robi bowiem wszystko, aby utrzymać zainteresowanie obecnych klientów i przyciągać do siebie nowe osoby. Wlicza się w to także regularne dodawanie nowości, czego dzisiejszy dzień jest świetnym przykładem, bo na Netflixie właśnie pojawiła się spora garść interesujących produkcji. Co prawda usunięto też dwa tytuły i zaplanowano kasację kolejnego na później, ale mimo wszystko liczba nowości jest większa niż filmów spisanych na straty. Oba zestawienia można znaleźć w dalszej części artykułu.

Wtorkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – co dodano? Lipiec 2020

Netflix logo

Netflix nie próżnuje i bardzo często uzupełnia swoją ofertę o nowe tytuły. Często przy tym platforma usuwa też wybrane produkcje, a dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, jednak najpierw skupimy się na dobrych wiadomościach. Przechodząc do konkretów, pełna lista wtorkowych nowości na Netflixie prezentuje się następująco:

  • Abby Hatcher (2019) [13 odcinków] [+ audio] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Narkobiznes / The Business of Drugs (2020) [6 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Photon (2017) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Polska
  • Riko prawie bocian / A Stork’s Journey (2017) [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Luksemburg
  • Urzila Carlson: Overqualified Loser (2020) [+ napisy] – gatunek: stand-up, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Wściekłość (2017) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Polska
  • Zjednoczeni / We Are One (2020) [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Francja

Zobacz także: Prawie 300 zł za grę na PlayStation 5 lub Xboxa Series X? Oferty w polskich sklepach źle wróżą

Dziś na Netflixie pojawiło się łącznie siedem nowości, w których skład wchodzą zarówno filmy, jak i seriale. A skoro już mówimy o serialach, to zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem najlepszych seriali Netflixa. Osobom, które interesują się także konkurencyjnymi platformami, polecamy również listy najlepszych seriali HBO GO i najlepszych seriali Amazon Prime Video – w tych obozach również jest w czym wybierać. Wracając jednak do dzisiejszej aktualizacji biblioteki Netflixa: najwyższa pora skupić się na tytułach, które zostały usunięte lub znikną nieco później. Ich zestawienie wygląda tak:

  • Nancy Drew i ukryte schody / Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019)już usunięto – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Rozgrywka / The Score (2001)już usunięto – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Internet Famous (2016)data usunięcia: 20.07.2020 – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Powyższa lista składa się z trzech tytułów, a więc mogło być zdecydowanie gorzej. To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w ofercie Netflixa. Dajcie znać, czy jakieś nowości wpadły wam w oko!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.