Amazon Prime Video to bardzo popularny serwis streamingowy z filmami i serialami w ofercie, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem także w Polsce. Podobnie jak Netflix, HBO GO czy inni konkurenci, platforma często aktualizuje zawartość swojej biblioteki, do której zazwyczaj dodaje nowości. Co prawda niekiedy też zdarza się, że Amazon Prime Video kasuje tytuły, których odnowienie licencji jest już nieopłacalne lub po prostu niemożliwe, ale na szczęście dzisiaj mamy do czynienia tylko i wyłącznie z pierwszą sytuacją. Zestawienie dzisiejszych nowości na Amazon Prime Video jak zawsze jest dostępne w dalszej części artykułu.

Aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video – co nowego na platformie? Wtorek, czerwiec 2020

Amazon Prime Video

Subskrybenci Amazon Prime Video nie mogą narzekać na nudę spowodowaną brakiem regularnie dodawanych nowości, bo na tytułowej platformie niemal codziennie pojawiają się nowe produkcje. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo do serwisu wprowadzono pokaźną garść ciekawych tytułów. Przechodząc do konkretów, ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • Aadar Malik: Stand Up The Musical (2017) – gatunek: stand-up, kraj pochodzenia: Indie
  • Aravind SA – Madrasi Da (2017) – gatunek: stand-up, kraj pochodzenia: Indie
  • Biswa Kalyan Rath: Biswa Mast Aadmi (2017) – gatunek: stand-up, kraj pochodzenia: Indie
  • Kenny Sebastian: Don’t Be That Guy (2017) – gatunek: stand-up, kraj pochodzenia: Indie
  • LEGO City Adventures (2019) [20 odcinków] [+ audio] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany ZJednoczone
  • Lego Jurassic World: Tajna wystawa / Lego Jurassic World: The Secret Exhibit (2018) [+ audio] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany ZJednoczone
  • Lurking Woods (2019) [+ napisy] – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Stany ZJednoczone
  • Nishant Tanwar: Dilli Se Hoon B*@!&#%D (2018) – gatunek: stand-up, kraj pochodzenia: Indie
  • Siatkarz Buddy / Air Bud: Spikes Back (2003) [+ audio] – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany ZJednoczone
  • Vanished (2011) [+ napisy] – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Australia

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Nokia 7.2 DS, Xiaomi Mi 8 Lite, laptop Apple MacBook Pro 2019 i więcej produktów we wprost fenomenalnych cenach!

Dzisiaj dodano w sumie dziesięć pozycji, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na tylko jeden dzień, a tym bardziej że nie skasowano przy tym żadnego tytułu. Wprowadzono zarówno filmy, jak i seriale, a skoro o serialach mowa, to przy okazji zachęcam do zapoznania się z moim zestawieniem najlepszych seriali Amazon Prime Video. Na tej platformie zdecydowanie jest co oglądać, ale jeśli interesuje was również oferta konkurencji, która swoją drogą jest bardzo bogata, to polecam też zestawienia najlepszych seriali Netflixa i najlepszych seriali HBO GO. Wracając jednak do dzisiejszej aktualizacji biblioteki Amazon Prime Video: koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy, z których dodanych nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.