ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
huawei mobile services promocje appgallery

Huawei Mobile Services to miejsce pełne promocji – poznajcie je wszystkie

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły

Od kilku miesięcy przedstawiamy Wam najważniejsze wydarzenia z rozwoju Huawei Mobile Services. Zaangażowanie producenta w pokazanie, czym tak właściwie są te usługi, widać gołym okiem. Wszystko zaczęło się od drobnych promocji, aby dzisiaj móc na każdym kroku zaoszczędzić lub dostać coś za darmo. Nie ma co ukrywać, że jest to jedna z najlepszych forma rozwoju i budowania społeczności. W takim razie przyjrzyjmy się aktualnym promocjom, na które mogą liczyć użytkownicy sprzętu od Huawei.

Podsumujmy aktualne promocje w Huawei Mobile Services

Huawei Mobile Services hms uslugi appgallery

Większość promocji tyczy się bezpośrednio AppGallery, czyli sklepu Huawei z aplikacjami. Jednak producent podszedł do tematu w bardziej urozmaicony sposób. Nie mówimy o przecenionych tytułach – można liczyć nawet na dożywotnie usługi za darmo. Przy okazji nie brakuje konkursów, które dodatkowo przyciągają do siebie użytkowników. Niemniej przejdźmy do konkretów.

Zacznijmy od najważniejszych promocji aplikacji w AppGallery

huawei automapa promocja hms mobile services

Często przewijającym się problemem, który zgłaszają potencjalni użytkownicy nowych smartfonów i tabletów Huawei, jest brak nawigacji w postaci Map Google. Producent nie jest głuchy na te prośby, więc od początku można było zainstalować Yanosika, z czasem do gry doszły również mapy HERE, a od 7 maja wszystkie smartfony HMS mogą w Polsce bezpłatnie korzystać z AutoMapy. Wystarczy pobrać program z AppGallery i zalogować się z użyciem swojego ID Huawei. Regulamin promocji dostępny jest na stronie AutoMapy. W przypadku modeli z Usługami Google można liczyć na bezpłatny okres próbny przez 30 dni – zasada uzyskania promocji jest taka sama.

allegro huawei mobile services promocja appgallery

Często kupujecie na Allegro? Urządzenia z HMS pozwolą zaoszczędzić – dokładniej w ramach kuponu o wartości 20 złotych przy zakupach za minimum 50 złotych. Jeśli chcecie uzyskać ten prezent, to po pobraniu programu wystarczy, że zajrzycie właśnie do sekcji Prezent w AppGallery. W tym miejscu uzyskacie kod, który przy zakupie można wprowadzić w polu Płać mniej. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem promocji. Modele z Usługami Google mogą liczyć na 5 monet za pierwszy zakup – wystarczy odebrać nagrodę z baneru w AppGallery – regulamin.

empik go huawei mobile services appgallery promocja

Kolejna promocja tyczy się usługi Empik GO, czyli dostępu do tysięcy audiobooków i ebooków. Wszystkie urządzenia HMS mogą otrzymać bezpłatny dostęp na 90 dni. Analogicznie jak w przypadku Allegro, po pobraniu programu prezent trafi do odpowiedniej sekcji w AppGallery. Kod, który tam można znaleźć, należy wykorzystać na stronie Empika. Użytkownicy modeli z GMS otrzymują analogiczny prezent, ale na 30 dni. Jak wcześniej, tak i teraz odsyłam Was do regulaminu.

Tidal promocja appgallery huawei mobile services

Skoro już zrobiliśmy zakupy, mamy dostęp do audiobooków i ebooków, a w trasie się nie zgubimy, to może czas posłuchać muzyki? W tym miejscu pojawia się Tidal, który jest udostępniany użytkownikom smartfonów z serii P40 bezpłatnie na 6 miesięcy. Mowa o subskrypcji Tidal HIFi, a aby ją uzyskać należy zarejestrować się w aplikacji Member Center, odebrać kupon, który następnie wystarczy zarejestrować w serwisie Tidal.

huawei mobile services top speed promocja appgallery

Tym razem nowość, która dostępna jest właśnie od dzisiaj (25 maja). W grze Top Speed: Drag & Fast Racing można uzyskać 100 złota, czyli głównej waluty w tytule. Ponownie należy wykorzystać uzyskany kod promocyjny z AppGallery i wprowadzić go w ustawieniach gry w ramach opcji Gift. Szczegóły w regulaminie.

hauwei mobile services tok fm promocja appgallery

Na sam koniec TOK FM, a dokładniej 90-dniowy, bezpłatny dostęp premium. Jedyne, co należy zrobić, to pobrać na urządzenie z HMS lub GMS program z AppGallery, zalogować się, a następnie aktywować dostęp na stronie tokfm.pl/kod-huawei, gdzie znajdziecie też regulamin promocji.

Instaluj i wygrywaj Punkty Huawei w AppGallery

Instaluj i wygrywaj - kolejna odsłona akcji Huawei

Z pewnością doskonale znacie akcje pod tytułem Instaluj i wygrywaj Punkty Huawei. Jedną z nich szczegółowo opisałem i wyjaśniłem w osobnym artykule. Zasady pozostały te same, czyli w zamian za pobranie wybranych aplikacji można otrzymać Punkty Huawei, które bez problemu wydamy na dodatkowe miejsce w Chmurze lub zakupy gier i programów, a także motywów i filmów. W aktualnej edycji, która trwa do 27 maja, biorą udział następujące aplikacje: AutoMapa, OLX.pl, Ceneo, Jakdojade, Moto Rider GO, Zdrowe Zakupy, SkyCash, Audioteka, Onet wiadomości, Meal and Home Fitness Plan by Ann Lewandowska – Easy Workouts, ipla, Radio Złote Przeboje, Empik Foto, Polsat News, n7player Music Player, Dark Tower, Telemagazyn, Multicraft – built and mine!, Slow motion video FX: fast & slow mo editor i Farma dla zwierząt. Spokojnie, w kolejnej pojawi się nowy zestaw aplikacji.

Huawei Video – oglądaj filmy taniej

Nowości na Huawei Video

Jedna z najnowszych usług Huawei, która wystartowała w Polsce pod koniec marca, również zachęca do siebie promocjami. Huawei Video to serwis VOD, a zainteresowani mogą liczyć na 10 darmowych voucherów do oglądania produkcji z katalogu Rakuten TV. Aktualnie z tej promocji mogą skorzystać użytkownicy Huawei P40, P40 Pro i MatePad Pro. W przypadku posiadaczy P40 Lite liczba voucherów wynosi 3.

Darmowa przestrzeń w Chmurze Huawei

Darmowe GB od Huawei

Ostatni punkt w naszej długiej wyliczance dotyczy darmowego miejsca na kopie zapasowe, zdjęcia, kontakty i inne pliki. Chmura Huawei to tak naprawdę jedna z podstawowych usług firmy. W takim razie warto wyposażyć się w dodatkową pamięć. Użytkownicy modeli Huawei P40 Lite lub P40 lite E mogą liczyć na darmowe 15 GB w Chmurze. Z kolei kupujący smartfony Huawei P40 i P40 Pro otrzymają aż 50 GB przestrzeni. Subskrypcja trwa przez rok, a zainteresowani promocją mogą z niej skorzystać do końca roku.

Zobacz też: Huawei jest pewne, że przetrwa sankcje – firma wskazuje innych poszkodowanych.

Sami przyznacie, że Huawei robi naprawdę sporo, aby pokazać Huawei Mobile Services swoim użytkownikom z najlepszej strony. Dajcie znać w komentarzach, która promocja najbardziej do Was trafia i powinna być kontynuowana. Może macie pomysł na nowe formy zachęcania do zapoznania się z Huawei Mobile Services?

Wpis powstał we współpracy z Huawei

Sprawdź najnowsze wpisy