Life with Honor

Life with Honor – podsumowanie nowości z konferencji Honora

3 minuty czytania
Komentarze

Life with Honor to nazwa konferencji, która w pełni oddaje to, czego mogliśmy oczekiwać po marce Honor. Ta skierowana jest głównie do młodych ludzi, co zresztą dość często podkreślano podczas całego wydarzenia. Nie oznacza to jednak, że nie znalazło się na niej kilka produktów, które sprawdzą się dla każdego.

Life with Honor

Live with Honor konfernecja
Fot. Honor MagicBook Pro 2020

Dużo mówiło się o rozwoju oraz samorozwoju, którym według marki charakteryzują się młodzi ludzie. Wprawdzie nie określono dokładnie ich wieku, ale możemy zakładać, że chodzi o każdego, kto jest poniżej trzydziestki. Produktywność to jedno z haseł przewodnich Life with Honor. Nie dziwne więc, że firma zdecydowała się na nową generację swoich laptopów Honor MagicBook Pro 2020. Laptop charakteryzuje się 16,1-calowym wyświetlaczem z niewielkimi ramkami wokół (4,9 mm). Sam ekran ma emitować jak najmniej niebieskiego światła, które szkodzi na wzrok.

Life with Honor
Fot. Honor View Pad 6

Mówiono także dużo o tym, jak połączyć MagicBook ze smartfonem, co ma znacznie ułatwić pracę. Urządzeni ma na pokładzie procesor Intel Core i7-10510U dziesiątej generacji i wyposażony jest w kartę graficzną NVIDIA® GeForce®MX350. Więcej o samym sprzęcie, pisał dla was Kacper, więc zachęcam do sprawdzenia jego tekstu. Na konferencji Life with Honor mogliśmy zobaczyć także nowy tablet z obsługą Wi-Fi 6, czyli Honor View Pad 6 (V6). To flagowe urządzenie, które z pewnością znajdzie wielu użytkowników. O samym sprzęcie dowiecie się więcej, czytając poświęcony mu wpis. Jako najważniejsze punkty sprzętu, warto jednak wymienić moduł Wi-Fi 6, obsługę sieci 5G oraz wyświetlacz FullView 2K. To robi wrażenie.

Zobacz też: Inteligentny przewód słuchawkowy od Google

Router oraz telewizory od Honora

Na konferencji mogliśmy także zobaczyć nowy router, który nazwano po prostu Honor Router3. Tu także możemy spodziewać się nowego chipsetu Wi-Fi 6+, który pozwoli na osiąganie o wiele lepszych efektów w kwestii korzystania z sieci (do 3000 MB/s w jednym paśmie 2,4 Ghz i jednym 5 GHz) Dodatkowo ma zużywać mniej energii, więc można powiedzieć, że to same plusy.  Sprzęt wyceniono na 219 juanów, czyli około 130 złotych.

Honor Router3
Fot. Honor Router3

Zaprezentowano także telewizory z serii Vision X1, o których pisałem dla was wczoraj. Warto tutaj wspomnieć o tym, że telewizory będą miały na pokładzie możliwość korzystania z asystenta głosowego. Dalej jednak nie wiadomo, czy sprzęt pojawi się na naszym rynku. Wiadomo za to, ile będzie kosztował w Chinach. 65 cali wyceniono na 3299 juanów, czyli około 1930 złotych. Model 55-calowy ma kosztować 2299 juanów, a więc około 1350 złotych. Cena najmniejszego, czyli 50-calowego telewizora, ma zostać przedstawiona w czerwcu.

Honor Choice

Honor Choice to zestaw inteligentnych urządzeń, które mają być dostępne w Polsce od czerwca tego roku. To produkty, które będzie można sparować z innymi sprzętami w ramach inteligentnego domu. W skład urządzeń wejdą odkurzacz, który ma być wyjątkowo lekki, a jednocześnie nie będzie brakowało mu mocy. Silnik (350 W) ma oferować aż 100 000 obrotów na minutę, a sam akumulator gwarantuje do 65 minut pracy. Odkurzacz posiada także system sterylizacji UV. Dodatkowo w ofercie producenta pojawi się niewielki wentylator oraz nawilżacz powietrza, czyli w sam raz na nadchodzące lato. Jeżeli wielbicielom marki będzie tego mało, dostaną jeszcze elektroniczną szczoteczkę do zębów, lampę oraz czajnik.

Honor Choice
Fot. Honor Choice

Ile mają kosztować sprzęty? Poznaliśmy niektóre z cen, które mają obowiązywać na Chińskim rynku. Odkurzacz wyceniono na 1599 juanów, czyli około 935 złotych. Nawilżacz powietrza ma kosztować 999 juanów, więc około 585 złotych. Lampka nocna to koszt 699 junaów, a więc około 410 złotych.

Źródło: Honor

Motyw