HBO GO logo

Wtorkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co dodano, a co skasowano?

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

HBO GO jest niesamowicie popularne na całym świecie. Platforma bardzo się stara, by trafiać w gusta użytkowników, więc regularnie aktualizuje zawartość swojej biblioteki, która już teraz jest bardzo obszerna. Zwykle do serwisu wprowadzane są nowości, ale niekiedy też zdarza się, że HBO GO usuwa produkcje, których licencji nie opłaca się odnawiać lub jest to po prostu niemożliwe. Dziś mamy do czynienia z obiema tymi sytuacjami, bo na platformie pojawiło się kilka nowości, ale także nieco skasowano. W każdym razie – z pełnymi zestawieniami jak zawsze można się zapoznać w dalszej części niniejszego artykułu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego na platformie?

HBO GO logo

HBO GO nie może sobie pozwolić na ani chwile wytchnienia w aktualizowaniu swojej biblioteki, bo konkurencja na rynku serwisów streamingowych jest ogromna. Jak już wspomniałem, dziś na platformie pojawiła się garść nowości, ale nieco też usunięto. Z racji na fakt, że lubię zaczynać od dobrych wieści, zacznę i tym razem. Pełna lista dzisiejszych nowości na HBO GO prezentuje się następująco:

  • Kapitan Marvel / Captain Marvel (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Batwoman (2019) [odcinek S01E17] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Rodzice / Breeders (2020) [odcinek S01E10] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Roswell, w Nowym Meksyku / Roswell, New Mexico (2019) [odcinek S02E07] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Aktualizacja biblioteki serwisu Netflix – co zmieniło się na platformie w ciągu ostatnich dwóch dni?

Powyższa lista zawiera w sumie cztery nowości, czyli dość standardowo jak na jeden dzień. Co prawda dodano głównie nowe odcinki seriali, ale po dłuższej nieobecności do oferty HBO GO powrócił też film Kapitan Marvel. A skoro o serialach mowa, to zachęcam do zapoznania się z moim zestawieniem najlepszych seriali HBO GO, bo zdecydowanie warto. Z kolei osobom, które interesują się także konkurencją, polecam również zerknięcie na listę najlepszych seriali Netflixa i najlepszych seriali Amazon Prime Video – na tych platformach również jest co oglądać. Wracając jednak do dzisiejszej aktualizacji biblioteki: listę tytułów, którą skasowano, umieściłem poniżej.

  • Atomówki / The Powerpuff Girls (2016) – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Bez litości 2 / The Equalizer 2 (2018) – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Mroczne miejsce / Steel Country (2018) – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w ofercie HBO GO. Dajcie znać w sekcji komentarzy, które dodane tytuły cieszą was najbardziej oraz za jakimi skasowanymi produkcjami będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy