ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
ExpressVPN

To świetny moment, by kupić tego fenomenalnego VPN-a. Na ograniczony czas przeceniono go aż o 35%!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Na świecie istnieje wiele różnych typów programów. Wśród nich znajdują się także VPN-y, z których moim zdaniem powinni korzystać wszyscy, którym zależy na swojej prywatności i bezpieczeństwie w internecie. Niestety niewiele osób może sobie pozwolić na zakup VPN-a w pełnej cenie, ale na szczęście istnieją przeceny, które różne firmy organizują od czasu do czasu. Dziś przyjrzyjmy się promocji na ExpressVPN, czyli jeden z czołowych VPN-ów, który cieszy się wprost fenomenalnymi opiniami użytkowników.

Ograniczona czasowo promocja na ExpressVPN

ExpressVPN - najlepszy VPN

Na samym początku chciałbym odesłać wszystkie osoby, które nie wiedzą, co to jest VPN, do podlinkowanego artykułu, który wszystko wyjaśnia. Przechodząc do właściwego tematu: ciężko znaleźć w internecie zestawienie najlepszych VPN-ów, w którym nie uwzględniono by ExpressVPN. Nie bez powodu, bo to bez dwóch zdań jeden z najlepszych programów tego typu. O jego jakości świadczy też cena, która bez promocji jest naprawdę wysoka i wynosi aż 155,40 dolarów (ok. 655 złotych) za 12-miesięczny abonament. Na szczęście teraz, przez ograniczony czas, roczną subskrypcję ExpressVPN można nabyć o 35% taniej – za 99,95 dolarów (ok. 420 złotych), lub jak kto woli, za ok. 35 złotych miesięcznie. To świetna okazja dla wszystkich, którzy chcieli zakupić VPN-a i nie interesują ich programy, które idą na kompromisy.

Kup 12-miesięczną subskrypcję ExpressVPN o 35% taniej – za ok. 35 zł miesięcznie (ok. 420 zł / rok)

Zdecydowanie warto się skusić, bo tak dobra przecena może się prędko nie powtórzyć.

ExpressVPN – dlaczego warto?

Na początku wspomniałem, że ExpressVPN cieszy się fenomenalnymi opiniami użytkowników. To prawda, a wszystkie z nich są uzasadnione, bo to po prostu świetny program, który zauważalnie wyróżnia się na tle konkurencji m.in. mnogością funkcji i zaawansowanych rozwiązań. Napisałem o nim całkiem sporo w naszym zestawieniu najlepszych VPN-ów, więc nie będę się powtarzać, a przybliżę jedynie jego najważniejsze atuty. Przechodząc do rzeczy:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w internecie na najwyższym możliwym poziomie
  • Posiada niesamowicie szybkie serwery
  • Bez żadnego problemu odblokowuje dostęp do zagranicznych bibliotek serwisów streamingowych takich jak m.in. Netflix i Hulu
  • Posiada funkcję CleanWeb, która chroni przed złośliwym oprogramowaniem, reklamami i skryptami śledzącymi w internecie
  • Zapewnia wysokiej jakości aplikacje na wszystkie najważniejsze platformy (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Nie posiada ograniczeń w kwestii urządzeń, na których można jednocześnie korzystać z jednej licencji
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego?

Na dzień dzisiejszy ExpressVPN posiada ponad 3 tysiące serwerów w 160 lokalizacjach i w 94 krajach. Należy zaznaczyć, że każdy z tych serwerów wyróżnia się bardzo dobrymi transferami. ExpressVPN to po prostu jeden z najszybszych, jeśli nie najszybszy VPN na świecie.

Jeśli chodzi o kwestię prywatności i bezpieczeństwa, to opisywany program kładzie na te aspekty ogromny nacisk. Cytując fragment mojego artykułu o najlepszych VPN-ach:

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to ExpressVPN nie ma się czego wstydzić – usługa zapewnia m.in. surową politykę braku logów, 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekami IPv6 i DNS, wyłącznik awaryjny i tunelowanie dzielone, a ponadto korzysta z technologii TrustedServer.

Oczywiście ExpressVPN nada się świetnie także do odblokowywania zagranicznych ofert serwisów streamingowych, takich jak między innymi Netflix. Ponadto program będzie bardzo dobrym wyborem do torrentów, a także na podróż do Chin, bo bez trudu potrafi ominąć Wielką Chińską Zaporę Sieciową, która cenzuruje internet osobom przebywającym w Państwie Środka.

Kup 12-miesięczną subskrypcję ExpressVPN o 35% taniej – za ok. 35 zł miesięcznie (ok. 420 zł / rok)

Promocja na ExpressVPN – podsumowanie

Osoby bez działającego VPN-a są podatne na inwigilację w internecie, a także różnego rodzaju ataki hakerskie i nie tylko. Jako człowiek, który traktuje swoją prywatność i bezpieczeństwo w Sieci na poważnie, z VPN-a korzystam niemal cały czas. Niestety żyjemy w czasach, w których nasze dane są najcenniejszą walutą, więc warto je chronić za wszelką cenę.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

Pod koniec jeszcze raz przypomnę, że 35-procentowa obniżka na ExpressVPN jest ograniczona czasowo, więc wszystkim zainteresowanym radzę nie zwlekać przesadnie długo z zakupem, bo cena w każdej chwili może powrócić do regularnej. Okazja jest naprawdę dobra, tak jak sam program – z czystym sumieniem mogę go wszystkim polecić.

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najnowsze wpisy