ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi 9T

Smartfon do 1500 zł – co wybrać?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Wiele osób zastanawia się, jaki smartfon do 1500 zł kupić. Mając to na uwadze, postanowiłem stworzyć niniejszy artykuł. Poniżej przygotowałem pięć propozycji urządzeń nowych i dwie używanych. Szanując wasz czas, nie będę przedłużać i od razu przejdę do rzeczy.

Smartfon do 1500 zł – nowe propozycje

Xiaomi Mi 9T

Xiaomi Mi 9T

Xiaomi Mi 9T to fenomenalny, 6,39-calowy smartfon ze średnio-wysokiej półki, którego sercem jest procesor Qualcomm Snapdragon 730 wraz z towarzystwem 6 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Ponadto sprzęt wyposażono w potrójny tylny aparat, a także czytnik linii papilarnych wtopiony w ekran. Pełna specyfikacja Xiaomi Mi 9T jest dostępna w podlinkowanym artykule. Recenzję smartfona można przeczytać na naszym portalu.

Xiaomi Mi 9T można tanio kupić poniżej:

OnePlus 6

OnePlus 6

OnePlus 6 to 6,28-calowy flagowiec z krwi i kości, który ujrzał światło dzienne w 2018 roku, co oczywiście nie oznacza, że nie warto go już brać pod uwagę przy szukaniu nowego smartfona. Sercem urządzenia jest procesor Snapdragon 845, któremu towarzyszą 6 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Na pleckach OnePlusa 6 mieści się podwójny aparat i czytnik linii papilarnych. Z pełną specyfikacją urządzenia można się zapoznać w naszym tekście premierowym. Recenzja OnePlusa 6 jest dostępna w podlinkowanym artykule.

OnePlusa 6 można tanio kupić poniżej:

Realme 6

Realme 6

Realme 6 to bardzo udany średniopółkowiec. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim 6,5-calowym ekranem z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Ponadto sprzęt wyposażono w procesor MediaTek Helio G90T, 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Na pleckach Realme 6 znajduje się poczwórny aparat. Pełna specyfikacja Realme 6 jest dostępna w podlinkowanym tekście, a tutaj jego recenzja.

Realme 6 można tanio kupić poniżej:

Honor 20

honor 20

Honor 20 to kolejna propozycja smartfona do 1500 zł, którą warto wziąć pod uwagę. Ten 6,26-calowy sprzęt napędza ośmiordzeniowy Kirin 980, a jakby tego było mało – urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Na pleckach Honora 20 znajduje się całkiem dobry, poczwórny aparat. Pełna specyfikacja opisywanego smartfona jest dostępna w podlinkowanym tekście, a jego recenzja w kolejnym artykule.

Honora 20 można tanio kupić poniżej:

Samsung Galaxy A51

Galaxy A51 5G

Moją ostatnią propozycją z zestawienia nowych smartfonów jest niedawno zaprezentowany Galaxy A51 od Samsunga. W środku urządzenia znajduje się m.in. procesor Samsung Exynos 9611, 4 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Na pleckach smartfona umieszczono poczwórny aparat, a jego ekran mierzy 6,5 cala. Pełna specyfikacja Samsunga Galaxy A51 jest dostępna w tekście premierowym.

Samsunga Galaxy A51 można tanio kupić poniżej:

Smartfon do 1500 zł – używane propozycje

Samsung Galaxy S10e

samsung galaxy s10e

Samsung Galaxy S10e to fenomenalny, 5,8-calowy flagowiec, którego sam używam. Napędza go procesor Samsung Exynos 9820, a także 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, którą można znacznie rozbudować za pomocą karty microSD. Na pleckach smartfona umieszczono podwójny aparat, który potrafi wykonywać naprawdę ładne zdjęcia. Pełna specyfikacja opisywanego smartfona jest dostępna w tekście premierowym. Recenzję Galaxy S10e możecie przeczytać na naszym portalu.

Używanego Samsunga Galaxy S10e do 1500 zł można kupić na Allegro:

Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 9

6,39-calowy Xiaomi Mi 9 kończy dzisiejsze zestawienie smartfonów do 1500 zł. Urządzenie zostało oficjalnie zaprezentowane w zeszłym roku i od razu zdobyło uznanie użytkowników. Napędza je Snapdragon 855 oraz 6 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Ponadto smartfon wyposażono w potrójny tylny aparat i czytnik linii papilarnych wtopiony w ekran. Jego pełna specyfikacja jest dostępna w zalinkowanym wcześniej tekście.

Używane Xiaomi Mi 9 do 1500 zł można kupić na Allegro:

Smartfon do 1500 zł – podsumowanie

To by było na tyle w dzisiejszym zestawieniu polecanych smartfonów do 1500 zł. Mam szczerą nadzieję, że pomogłem komuś w podjęciu wyboru.

Zobacz także: Najlepsze smartfony do 700 zł – nowe i używane

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy na powyższej liście umieścilibyście jeszcze jakieś modele!


Zestawienie pod tytułem „Smartfon do 1500 zł” na sierpień 2020 można znaleźć w podlinkowanym tekście.

Sprawdź najnowsze wpisy