Konkurencja na rynku serwisów streamingowych z filmami i serialami jest ogromna. Mamy przecież m.in. Netflixa, Amazon Prime Video, Disney+, a także HBO GO. Dziś na ostatniej z tych platform pojawiło się całkiem sporo nowości, co zresztą nikogo nie powinno dziwić, bo HBO GO bardzo dba, by ich użytkownicy nie mogli narzekać na nudę. Niestety trzeba też wspomnieć, że serwis opuścił dzisiaj jeden film, a w późniejszym terminie ten sam los spotka kolejny tytuł. W każdym razie – z pełną, czwartkową aktualizacją biblioteki HBO GO, można się zapoznać w dalszej części tego tekstu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co dodano, a co usunięto? Kwiecień 2020

HBO GO

HBO GO przykłada ogromną wagę do zawartości swojej biblioteki i zdaje sobie sprawę, że jeśli ta nie będzie się regularnie rozrastać, to użytkownicy zaczną odchodzić do konkurencji. Dziś na platformie pojawiła się całkiem pokaźna garść nowości, ale też coś skasowano. Zawsze zaczynam od dobrych wieści, więc nie ma powodu, by teraz zmieniać ten zwyczaj – pełna lista dodanych produkcji prezentuje się następująco:

 • Kot-o-ciaki (2016) [26 odcinków] [+ audio] – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Rosja
 • Królestwo (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Hiszpania
 • Co robimy w ukryciu (2019) [2 odcinki] [+ napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Syrena (2018) [odcinek S03E03] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Dave (2020) [odcinek S01E08] [+ napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Devs (2020) [odcinek S01E08] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Kto zabił Lady Winsley? (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Francja
 • Sprawa idealna (2017) [odcinek S04E02] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Zagadki Hailey Dean: Śmierć na receptę (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Samsung Galaxy S20, słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds, smartwatch Apple Watch Series 3 i więcej w fantastycznych cenach!

Powyższe zestawienie zawiera dokładnie dziewięć nowości, co jak na jeden dzień jest naprawdę dobrym wynikiem. Dodano zarówno nowe filmy, jak i odcinki seriali, których jest zdecydowanie najwięcej. A skoro mowa o serialach, to koniecznie sprawdźcie moje zestawienie przedstawiające najlepsze seriale HBO GO, które uświadomi was, że na tej platformie zdecydowanie jest co oglądać. Wracając jednak do dzisiejszej aktualizacji biblioteki HBO GO: z serwisu skasowano jeszcze jeden film oraz zaplanowano usunięcie kolejnego na przyszły termin. Mowa o poniższych tytułach:

 • Slender Man (2018) – już skasowano – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Persepolis (2007) (data usunięcia: 28.04.2020) – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że uzupełniono tłumaczenia w odcinku programu Last Week Tonight with John Oliver (2014) o napisy i lektora. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.