ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
wydatki netflixa

Aktualizacja biblioteki Netflixa – co dziś zmieniło się w ofercie platformy?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Netflix to obecnie numer jeden w branży serwisów streamingowych oferujących swoich subskrybentom dostęp do bazy filmów i seriali. Nie jest tajemnicą, ze swoją pozycję Netflix zawdzięcza głównie regularnie aktualizowanej bibliotece, która nieustannie się rozrasta. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że niekiedy z serwisu znikają różnego rodzaju produkcje, których licencji nie opłacało się odnawiać – z rozmaitych powodów. Dziś mowa o obu tego typu sytuacjach, bo na Netflixie dodano garść nowości, ale też trochę usunięto. Z pełną, wtorkową aktualizacją biblioteki Netflixa, jak zawsze można się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Wtorkowa aktualizacja oferty Netflixa – co dodano, a co usunięto? Kwiecień 2020

netflix

Netflix nie spoczywa na laurach i nieustannie wprowadza jakieś zmiany w swoim portfolio tytułów. Jak już wspomniałem, dziś do biblioteki platformy zawitało kilka nowości, ale także nieco tytułów ją opuściło. Biorąc pod uwagę fakt, że lubię zaczynać od dobrych wieści, zacznę i tym razem. Pełna lista dzisiejszych nowości na Netflixie prezentuje się następująco:

  • Chris D’Elia: No Pain (2020) [+ napisy] – gatunek: stand-up, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Król tygrysów (2020) [odcinek S01E08] [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Mała Stopa (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Motorola Moto G7 Power, powerbank Xiaomi Mi Power Bank 3 10000 mAh, słuchawki Bose SoundSport IE MFI i więcej w bardzo dobrych cenach

Powyższe zestawienie zawiera trzy pozycje, co jak na jeden dzień jest dość przeciętnym wynikiem. W ich skład wchodzą dwa filmy i jeden nowy odcinek serialu. A będąc przy serialach, koniecznie sprawdźcie moje zestawienia przedstawiające najlepsze seriale Netflixa i najlepsze seriale na Netflixie – na tej platformie zdecydowanie jest w czym wybierać. Skoro nowości mamy za sobą, czas niestety przejść do zestawienia tytułów, które dziś z tytułowego serwisu usunięto. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • The Chosen (2016) – gatunek: historyczny, kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Sundown (2016) – gatunek: niezależne, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Wild Kratts (2011) – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Dary Anioła: Miasto kości (2013) – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Prestiż (2006) – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Band of Robbers (2016) – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Prescription Thugs (2016) – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że dodano napisy do filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za jakimi usuniętymi produkcjami będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy