ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
HBO GO logo

Wtorkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co dodano, a co usunięto?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

HBO GO to prawdziwy gigant, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Platforma ma w swoim portfolio wiele różnych filmów i seriali – niektóre są świetne, inne już trochę mniej. Najlepsze w serwisach streamingowych jest jednak to, że w przypadku większości z nich, nowości pojawiają się niemal codziennie. HBO GO nie jest wyjątkiem, bo firma bardzo dba, aby aktualni użytkownicy się nie nudzili, a nowi mieli zachętę do dokonania subskrypcji. Dziś w serwisie pojawiła się garść nowych pozycji, ale niestety też trochę usunięto oraz zaplanowano kasację dwóch tytułów na przyszły termin. Z pełną aktualizacją biblioteki HBO GO jak zawsze możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Wtorkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co się zmieniło na platformie?

HBO GO

HBO GO bardzo dba, by użytkownicy nie nudzili się z powodu braku regularnie dodawanych nowości. Jak już wspomniałem powyżej, dziś na platformie pojawiła się garść nowych pozycji, ale też trochę usunięto i zaplanowano kasację dwóch tytułów na późniejszy termin. Zawsze zaczynam jednak od dobrych wieści, więc zacznę i tym razem – pełna lista dzisiejszych nowości prezentuje się następująco:

  • Last Week Tonight with John Oliver (2014) [odcinek S07E08] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Rodzice (2020) [odcinek S01E08] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Roswell, w Nowym Meksyku (2019) [odcinek S02E05] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Spisek przeciwko Ameryce (2020) [odcinek S01E05] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Huawei P30 Pro i Motorola Moto G8 Power, słuchawki Philips Upbeat TAUT102BK/00 i więcej w fantastycznych cenach!

Powyższa lista zawiera dokładnie cztery pozycje, co jak na jeden dzień jest dość przeciętnym wynikiem. Warto zaznaczyć, że dodano same nowe odcinki seriali, których na tytułowej platformie zresztą nie brakuje (zachęcam do zapoznania się z moim zestawieniem najlepszych seriali HBO GO). Niestety czas teraz przejść do tej nieco mniej przyjemnej części dzisiejszej aktualizacji biblioteki, a mianowicie tytułów, które zostały skasowane. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • Guerrilla (2017) – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Prostując ścieżki (2008) – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Slender Man (2018) – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Na tym niestety nie koniec, bo jak już wspomniałem wcześniej, zaplanowano jeszcze kasację dwóch filmów na późniejszą datę. Mowa o następujących tytułach:

  • Bez litości 2 (2018) – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone (data usunięcia: 27.04.2020)
  • Mroczne miejsce (2018) – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone (data usunięcia: 27.04.2020)

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejszą aktualizację biblioteki HBO GO. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za jakimi tytułami będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy