HBO GO logo

Piątkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co dodano?

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

HBO GO jest jednym z największych i najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Platforma cieszy się ogromnym zainteresowaniem także i w Polsce. Nie jest tajemnicą, że tak dobre opinie HBO GO zawdzięcza przede wszystkim świetnym filmom i serialom, które ma w swojej ofercie. Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to, że serwis niemal codziennie wprowadza do biblioteki nowe produkcje, co jest koniecznością, aby utrzymać zainteresowanie obecnych użytkowników oraz przyciągać nowe twarze. Dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bo na HBO GO wylądowała garść tytułów, które z pewnością przypadną do gustu wielu osobom. Z ich pełnym zestawieniem jak zawsze możecie się zapoznać w dalszej części artykułu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego? Piątek, kwiecień 2020

HBO GO

HBO GO bardzo dba o swoich użytkowników, by ci się nie nudzili i mieli co oglądać. Jak już wspomniałem, na platformie niemal codziennie pojawia się coś nowego, a dzisiejsza data nie jest wyjątkiem. Z pewnością jesteście tu po konkrety, więc nie będę przedłużać i od razu przejdę do sedna. Pełna lista dzisiejszych nowości prezentuje się następująco:

  • Iron Man 2 (2010) [+ audio, + napisy] – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Iron Man 3 (2013) [+ audio, + napisy] – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Iron Man (2008) [+ napisy] – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • 4×4 (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Argentyna
  • Lepsze życie (2016) [odcinek S04E07] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Na planie (2017) [odcinek S17E15] [+ audio] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Natręt (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Apple iPhone 11 Pro, Opaska sportowa Huawei Band 4, słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 500BT i więcej w fantastycznych cenach!

Powyższa lista zawiera dokładnie siedem pozycji, co jak na jeden dzień jest bardzo dobrym wynikiem. Dodano zarówno nowe filmy, jak i odcinki seriali. A skoro już o serialach mowa, to koniecznie zapoznajcie się z moim zestawieniem najlepszych seriali HBO GO, by przekonać się, że na tej platformie zdecydowanie jest co oglądać. A jeśli nie ograniczacie się tylko do tytułowego serwisu, to zachęcam także do zerknięcia na najlepsze seriale Netflixa i najlepsze seriale Amazon Prime Video. Wracając jednak do dzisiejszej aktualizacji biblioteki HBO GO – na nowościach nie koniec, bo zaktualizowano też tłumaczenia w następujących produkcjach:

  • Dave (2020) [+ 1 audio] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Sprawa idealna (2017) [+ 1 audio, + 1 napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

To by było na tyle. Nie da się ukryć, że zdecydowanie mogło być gorzej. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy