Internetowe koncerty w tym tygodniu. Baw się świetnie bez wychodzenia z domu!

Michał Derej Michał Derej Artykuły

Ze względu na bieżącą sytuację na świecie przez co najmniej kilka najbliższych tygodni nie będziemy mogli bawić się na koncertach i festiwalach. Na całe szczęście artyści pamiętają o swoich fanach i zapowiadają kolejne internetowe koncerty (zarówno te na żywo, jak i nagrane już wcześniej), które organizowane są w szczytnym celu – mają pomóc szpitalom i osobom, które ucierpiały z powodu koronawirusa. Zobaczcie, w jakich wydarzeniach będziecie mogli wziąć udział w tym tygodniu – moim zdaniem są naprawdę rewelacyjne i powinny przypaść wam do gustu.

Koncerty internetowe w tym tygodniu. W jakich wydarzeniach będziemy mogli wziąć udział?

Ten tydzień zapowiada się naprawdę dobrze dla wszystkich fanów muzyki alternatywnej i to z dwóch powodów. Przede wszystkich warto wiedzieć, że już w ten czwartek (9 kwietnia) o godzinie 20:15 na żywo wystąpi Daria Zawiałow, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Koncert odbędzie się w ramach akcji „Męskie Granie w domu” i oczywiście będzie można go obejrzeć za darmo, zarówno na YouTube, jak i Facebooku. Jeśli nie znacie Darii, to będzie to świetna okazja, by polubić tę artystkę – poniżej możecie posłuchać jednej z jej najpopularniejszych piosenek.

Kolejną gratką dla polskich słuchaczy jest koncert Skubasa, kolejnego alternatywnego polskiego artysty. To wydarzenie odbędzie się już w środę o godzinie 18:00 jako kolejna odsłona akcji „Kwarantanna na na!”, które organizowane jest we współpracy ze społecznościowym gigantem. Będzie można obejrzeć je za pośrednictwem aplikacji Facebooka. Podobnie jak powyżej, jeden z jego najpopularniejszych utworów możecie odsłuchać poniżej.

Czytaj także: Jakie nowe filmy i seriale pojawiły się w bibliotece Netflixa w tym tygodniu?

Fani mocniejszych brzmień również powinni być zadowoleni – już dziś w nocy na oficjalnym kanale zespołu Metallica opublikowane zostanie nagranie z kolejnego koncertu. Tym razem wybór padł na Kopenhagę i wydarzenie z 22 lipca 2019 roku. Warto wiedzieć, że zespół materiały tego typu publikuje każdego tygodnia w poniedziałkową noc. Są to profesjonalne nagrania dostępne w wysokiej jakości, które świetnie prezentują się i brzmią. Gorąco polecam!

Internetowe koncerty, to nie tylko przyjemność. To również szansa, na pomoc

Oczywiście podczas wszystkich powyższych koncertów, zarówno tych dostępnych na żywo, jak i nagranych wcześniej, będą zbierane środki, które pomogą w walce z koronawirusem. Jeśli zatem dane wydarzenie wam się spodoba, to odwdzięczcie się przy pomocy drobnej kwoty dla fundacji. Każde wsparcie się liczy, a nawet 10 złotych jest niewielką kwotą w zamian za możliwość brania udziału w wydarzeniu, za które zazwyczaj należy zapłacić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Korzystajcie i bawcie się – w najbliższym czasie to w końcu jedyna szansa na wzięcie udziału w koncercie z prawdziwego zdarzenia.

Źródło: Metallica, Męskie Granie, Kayax

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy