HBO GO logo

Poniedziałkowe nowości na HBO GO

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

HBO GO cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na całym świecie. Platforma ma w swojej ofercie wiele ciekawych filmów i seriali, ale najlepszy w tym wszystkim jest fakt, że nowości nieustannie przybywa. Serwis bowiem zdaje sobie sprawę, że gdyby nie dodawał nowych pozycji, to użytkownicy szybko by się znudzili i przeszli do konkurencji. Dziś na HBO GO wprowadzono stosunkowo dużo. Z pełnym zestawieniem nowości jak zwykle można się zapoznać w dalszej części artykułu.

Poniedziałkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co dodano? Kwiecień 2020

HBO GO za darmo

Użytkownicy HBO GO nie mogą narzekać na brak regularnie dodawanych nowości, bo platforma dodaje coś nowego do swojej oferty niemal codziennie. Dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bo w serwisie pojawiło się całkiem sporo nowości. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • Dora i Miasto Złota (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Kłus (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Siła Nadziei (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Współczesna rodzina (2009) [odcinek S11E09] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Utracone dzieci Atlanty (2020) [odcinek S01E01] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Versus (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Francja
  • Świadek (1985) [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Axios (2018) [odcinek S03E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Czarny poniedziałek (2019) [odcinek S02E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Westworld (2016) [odcinek S03E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Konsola Nintendo Switch Lite, smartfon Huawei Mate 20 Lite, karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti i więcej w świetnych cenach!

Powyższa lista zawiera dokładnie dziesięć pozycji, co jak na jeden dzień jest bardzo dobrym wynikiem. Dodano głównie nowe odcinki seriali, ale filmy też się załapały. A skoro już o serialach mowa, zachęcam do zapoznania się z moim zestawieniem przedstawiającymi najlepsze seriale HBO GO – a nuż coś wpadnie wam w oko. Z kolei w przypadku, gdy nie ograniczacie się tylko do tytułowej platformy, polecam również zerknięcie na najlepsze seriale Netflixa i najlepsze seriale Amazon Prime Video – w tych serwisach również jest co oglądać.

Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że z HBO GO usunięto dziś film „Wymiar 404” z 2017 roku, a także zaktualizowano tłumaczenia w dwóch odcinkach serialu „Syrena” (2018). Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy