NordVPN promocja

Ten świetny VPN można obecnie kupić aż o 70% taniej! Okazja ograniczona czasowo

4 minuty czytania
Komentarze

VPN-y cieszą się coraz większą popularnością. Nie da się ukryć, że jest to fenomenalna wiadomość, bo im więcej ludzi zrozumie konieczność ich posiadania, tym lepiej dla nas wszystkich. Regularne ceny tego typu programów są niestety bardzo wysokie, ale na szczęście twórcy oprogramowania przygotowują regularne promocje. Dziś, w ograniczonej czasowo przecenie, aż o 70% taniej można kupić NordVPN, czyli jeden z najlepszych VPN-ów. To jedna z tych okazji, obok których nie można przejść obojętnie.

VPN NordVPN taniej o 70%! Promocja ograniczona czasowo

NordVPN - najlepszy VPN

Zanim przejdziemy do samej promocji, zachęcam wszystkie osoby, które nie wiedzą, co to jest VPN, do zapoznania się z podlinkowanym artykułem, gdzie wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Zakładając, że wszyscy zdają sobie sprawę, czym są i do czego służą tego typu programy, skupmy się na dzisiejszej okazji. NordVPN to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najlepszych VPN-ów na świecie. Swoją popularność oprogramowanie zawdzięcza przede wszystkim wielu zaawansowanym funkcjom i zabezpieczeniom. Regularna cena 36-miesięcznej subskrypcji NordVPN wynosi aż 382,87 euro (ok. 1753 zł), jednak dziś można ją nabyć o 70% taniej – za 111,82 euro, co przekłada się na około 512 zł (~ 14,22 zł miesięcznie). Jakby tego było mało, wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z promocji, otrzymają jeden miesiąc lub rok subskrypcji gratis. W najlepszym wypadku za ~ 512 zł można otrzymać 4-letnią subskrypcję NordVPN za jedyne ~ 10,60 zł miesięcznie!

Kup 36-miesięczną subskrypcję NordVPN o 70% taniej (za ~ 512 zł)

VPN NordVPN – dlaczego warto?

NordVPN nieprzypadkowo cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem użytkowników. O samym programie rozpisałem się szerzej w moim tekście o najlepszych VPN-ach, jednak przypomnijmy sobie jego najważniejsze zalety. W skrócie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada ponad 5700 serwerów w 60 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Zobacz także: Najlepszy VPN do Netflixa – przeglądaj zagraniczną ofertę lubianej platformy!

Jak każdy warty uwagi VPN, NordVPN kładzie ogromny nacisk na prywatność i bezpieczeństwo. Program stosuje m.in. zaawansowane szyfrowanie (możliwe podwójne) i politykę braku logów (żadne dane o aktywności użytkowników nie są zbierane), a ponadto zapewnia ochronę przed wyciekami DNS oraz posiada tzw. wyłącznik awaryjny. Dzięki NordVPN możemy zamaskować swoją prawdziwą tożsamość jednym kliknięciem. Nie jest problemem sprawić, aby osoby próbujące naruszyć naszą prywatność, zauważyły, że spędzamy czas np. w Anglii, gdy w rzeczywistości nudzimy się w domu we Wrocławiu. Warto też wspomnieć, że NordVPN bez problemu radzi sobie z omijaniem Wielkiej Chińskiej Zapory Sieciowej, a także odblokowywaniem dostępu do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych.

Wiele niezależnych testów wskazuje, że prędkość w NordVPN stoi na bardzo wysokim poziomie. Po połączeniu się z zagranicznymi serwerami szybkość transferów nie spada aż tak drastycznie, jak w przypadku wielu innych VPN-ów. Prócz wszystkich tych zalet warto też wspomnieć o cenie promocyjnej wynoszącej ok. 512 zł za 3-letnią subskrypcję z gratisowym miesiącem lub nawet rokiem.

Kup 36-miesięczną subskrypcję NordVPN o 70% taniej (za ~ 512 zł)

Promocja na NordVPN – podsumowanie

NordVPN to po prostu świetny VPN, który oferuje naprawdę wiele. Przy każdej możliwej okazji wspominam, że z tego typu programów powinni w obecnych czasach korzystać wszyscy, którym zależy na swojej prywatności. Inwigilacja w internecie ma się bardzo dobrze – osoby bez VPN-ów są na nią szczególnie narażone. Zachęcam też do zapoznania się z moim artykułem o pięciu powodach, dla których warto korzystać z VPN-a.

70-procentowa obniżka na 36-miesięczny abonament NordVPN jest ograniczona czasowo, więc zainteresowanym nie radzę zwlekać z zakupem, bo cena regularna może powrócić w każdej chwili. Ktoś się skusi na zakup? Dajcie znać w komentarzach!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Motyw