HBO GO cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem na całym świecie. W bibliotece platformy można znaleźć naprawdę wiele ciekawych filmów i seriali, a co najlepsze – nowości cały czas przybywa. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że czasami z serwisu znikają też niektóre produkcje, których licencji z najróżniejszych powodów nie opłaca się dłużej utrzymywać. Na szczęście dzisiaj mamy do czynienia tylko z tą pierwszą sytuacją, bowiem na HBO GO trafiło kilka nowych tytułów i nic przy tym nie usunięto. Z pełnym zestawieniem nowości jak zawsze możecie się zapoznać w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – czwartek, marzec 2020

najchętniej oglądane w hbo go

Użytkownicy HBO GO nie mogą narzekać na nudę spowodowaną brakiem regularnie dodawanych nowości, bo niemal każdego dnia na platformę trafiają nowe pozycje. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo dodano całkiem sporo. Z pewnością jesteście tu po konkrety, więc nie będę przedłużać – pełna lista nowości prezentuje się następująco:

 • Auta 2 (2011) [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Auta (2006) [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • A.C.O.D. (2013) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Herkules (1997) [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Cudotwórcy (2019) [odcinek S02E09] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Lego Przygoda 2 (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Dave (2020) [odcinek S01E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Prezydent z kreskówki (2020) [odcinek S03E09] [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Krzyżówkowe zagadki: Mordercza łamigłówka (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Diego (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: biograficzny, kraj pochodzenia: Wielka Brytania

Zobacz także: Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w program VPN, który będzie dbał o twoją prywatność w internecie!

Powyższa lista zawiera dokładnie dziesięć nowości, co jest całkiem niezłym wynikiem jak na jeden dzień. Większość dodanych pozycji to seriale, a skoro o nich mowa, to koniecznie sprawdźcie przygotowane przeze mnie zestawienie najlepszych seriali HBO GO – na tej platformie zdecydowanie jest co oglądać. Wracając jednak do dzisiejszej aktualizacji biblioteki: warto jeszcze wspomnieć, że serwis zaktualizował także tłumaczenia w przypadku dwóch poniższych tytułów.

 • Batwoman (2019) [+ 1 napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 • Roswell, w Nowym Meksyku (2019) [+ 1 audio, + 1 napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w ofercie HBO GO. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix