ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix logo

Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – co nowego na platformie?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Netflix to obecnie najpopularniejszy serwis streamingowy z filmami i serialami na świecie. Platforma cieszy się świetnymi opiniami, które w dużej mierze zawdzięcza regularnemu aktualizowaniu biblioteki, dzięki czemu jej użytkownicy nie mogą narzekać na nudę spowodowaną brakiem nowości, które dodawane są niemal codziennie. Dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bo na Netflixie pojawiła się garść nowości, ale niestety też zaplanowano usunięcie wybranych tytułów. Z pełną aktualizacją biblioteki jak zawsze możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki Netflixa – czwartek, marzec 2020

wydatki netflixa

Jak już wspomniałem na początku, dziś na Netflixie pojawiło się kilka nowości, ale na tym nie koniec. Zawsze zaczynam od dobrych wiadomości, więc nie ma powodu, abym zmieniał ten zwyczaj – pełna lista dzisiejszych nowości prezentuje się następująco:

  • Happy Old Year (2019) [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Tajlandia
  • Unorthodox – za kulisami (2020) [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Niemcy
  • Unorthodox (2020) [4 odcinki] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Niemcy
  • 7SEEDS (2019) [12 odcinków] [+ napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Japonia
  • DC: Black Lightning (2018) [16 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Słuchawki bezprzewodowe Sony WF-1000XM3B, laptop HP Pavilion Gaming, procesor AMD Ryzen 5 3600 i więcej w fenomenalnych cenach!

Powyższa lista zawiera dokładnie pięć nowości, a więc nie ma tragedii jak na jeden dzień. Większość z nich to nowe odcinki seriali, ale filmy też się trafiły. A skoro już o serialach mowa, to koniecznie zerknijcie na moje zestawienie najlepszych seriali Netflixa i najlepszych seriali na Netflixie – jest spora szansa, że akurat coś wam się spodoba. A w przypadku, gdy nie ograniczacie się tylko do tytułowej platformy, sprawdźcie także listy najlepszych seriali HBO GO i najlepszych seriali Amazon Prime Video. Na tych platformach także jest co oglądać. Wróćmy jednak do dzisiejszej aktualizacji biblioteki Netflixa. Czas przejść do jej mniej przyjemnej części, a mianowicie listy tytułów, które wkrótce zostaną usunięte z platformy. Prezentuje się ona następująco:

  • DC Super Hero Girls: Legendy Atlantydy (2018) – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone (data usunięcia: 01.04.2020)
  • Wolf Warrior 2 (2017) – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Chiny (data usunięcia: 01.04.2020)

Na szczęście do usunięcia dodano dziś tylko dwa filmy i żadnych seriali, co do których zdecydowanie więcej osób się przywiązuje. Nie da się ukryć, że dzisiejsza aktualizacja nie jest zbyt obszerna, ale cóż – zawsze mogło być gorzej. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy