Niemal każdego miesiąca swoją premierę ma przynajmniej kilka wartych uwagi gier. Skoro premiery marca mamy już za sobą, czas przyjrzeć się nowościom, które przyniesie kwiecień. Poniżej rozpoczyna się zestawienie czterech najważniejszych premier gier w kwietniu 2020 roku.

1. Resident Evil 3 Remake

Resident Evil 3 Remake to odświeżona wersja hitu z 1999 roku o podtytule „Nemesis”. W grze wcielimy się w postać Jill Valentine, byłą członkini elitarnego oddziału S.T.A.R.S., która znalazła się w samym środku apokalipsy zombie w fikcyjnym mieście Raccoon City. Naszym zadaniem będzie przede wszystkim przeżycie, co z pewnością nie będzie łatwe z Nemesisem, czyli ogromnym mutantem, śledzącym każdy nasz krok.

Premiera gry odbędzie się już 3 kwietnia 2020 roku. Produkcja trafi na PC, PlayStation 4 i Xboxa One.

2. Final Fantasy 7 Remake

 Final Fantasy 7 Remake

Kolejny remake w naszym zestawieniu. Tym razem padło na prawdopodobnie najlepszą odsłonę cyklu Final Fantasy, która ma już swoje lata. Wcielimy się tu w postać najemnika, który obrał sobie za cel powstrzymanie złowrogiej korporacji, której czyny mogą zniszczyć cały świat. Co ważne, remake Final Fantasy 7 znacząco rozbudowuje historię z oryginału.

Demo gry można pobrać już teraz, jednak jej oficjalna premiera odbędzie się 10 kwietnia 2020 roku. Final Fantasy 7 Remake będzie dostępne wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

3. Predator: Hunting Grounds

Predator Hunting Grounds

Predator: Hunting Grounds to sieciowa gra akcji, w której przeciwko sobie walczą dwie drużyny. Jedna liczy kilku komandosów, a druga… samego predatora. Jak nie trudno się domyślić, zadaniem tych pierwszych jest zgładzenie kosmity, który zna te same sztuczki, co w filmach. Nie będzie to jednak łatwe nawet pomimo przewagi liczebnej.

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi 9T, Motorola Moto G7 Plus, AMD Ryzen 9 3900X i więcej w fenomenalnych cenach!

Premiera Predator: Hunting Grounds odbędzie się 24 kwietnia 2020 roku. Gra ukaże się na PC i PlayStation 4.

4. Gears Tactics

Gears Tactics

Seria Gears of War większości osób kojarzy się z krwawą strzelanką z widokiem zza pleców bohatera. Twórcy uwielbianego cyklu postanowili jednak spróbować czegoś nowego i stworzyli Gears Tactics – strategię turową w uniwersum Gears of War. Fabuła gry przedstawia wydarzenia, które miały miejsce przed pierwszą częścią serii. Jako Gabe Diaz trafiamy na dobrze znaną planetę Sera, a naszym zadaniem jest wyeliminowanie lidera kultowej już szarańczy, Ukkona.

Premiera gry odbędzie się 28 kwietnia 2020 roku. Gears Tactics będzie dostępne wyłącznie na PC.

Premiery gier kwietnia 2020 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najważniejsze premiery gier w kwietniu 2020 roku. Zdecydowanie mogłoby być ciekawiej, ale z drugiej strony – znacznie gorzej. Osobiście najbardziej nie mogę się doczekać Resident Evil 3 Remake. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, za jakim tytułem kwietnia wy czekacie najbardziej!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.