ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Darksiders Genesis

Najważniejsze premiery gier w lutym 2020 roku

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Niemal każdego miesiąca wydawanych jest przynajmniej kilka wartych uwagi produkcji. Najważniejsze premiery gier w styczniu 2020 roku mamy już za sobą, a z racji na fakt, że miesiąc dobiega końca, pomyślałem, że warto już przyjrzeć się premierom lutego. Nadchodzący miesiąc nie będzie przesadnie obfity w hity, więc tym razem wybrałem tylko cztery produkcje. Bez przedłużania – przejdźmy do rzeczy.

1. Zombie Army 4: Dead War

Zombie Army 4: Dead War

Zombie Army 4: Dead War to kolejna odsłona spinoffu popularnego cyklu Sniper Elite. W grze będzie można bawić się w coopie (do czterech graczy), a naszym zadaniem będzie nic innego, jak pokonywanie hord nieumarłych i ponowne zmierzenie się z Führerem, który powrócił z Piekła. Akcja gry toczy się w 1942 roku, a podczas kampanii odwiedzimy wiele różnych terytoriów – np. Włochy czy Niemcy. Premiera gry odbędzie się już 4 lutego 2020 roku na wszystkie najważniejsze platformy – PC, PlayStation 4 i Xbox One.

2. Yakuza 5 Remastered

Yakuza 5 Remastered to jak sama nazwa wskazuje, odświeżona wersja Yakuzy 5, która pierwotnie ukazała się na początku grudnia 2012 roku na konsoli PlayStation 3. Oczywiście zmian w fabule, która koncentruje się tutaj wokół wojny pomiędzy przymierzem Omi i klanem Tojo, nie uświadczymy, bowiem ulepszona zostanie jedynie oprawa graficzna. Twórcy obiecują ponadto, że w Yakuzę 5 Remastered zagramy w rozdzielczości FullHD i 60 klatkach na sekundę. Premiera gry odbędzie się 11 lutego 2020 roku, a trafi ona wyłącznie na konsolę PlayStation 4.

3. Darksiders Genesis

Seria Darksiders jest dobrze znana fanom elektronicznej rozrywki na całym świecie. Zaledwie nieco ponad rok temu premierę miała trzecia odsłona Darksiders, a tuż za rogiem jest spinoff pod nazwą Darksiders Genesis. Będzie to produkcja z widokiem izometrycznym, której akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z pierwszej części Darksiders. Fabuła gry koncentruje się wokół postaci dwóch jeźdźców apokalipsy – Wojny i Waśni, których zadaniem jest pokonanie tajemniczego Władcy Demonów. Gra jest już dostępna na PC od grudnia 2019 roku, jednak na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch trafi dopiero 14 lutego.

4. The Suicide of Rachel Foster

The Suicide of Rachel Foster

The Suicide of Rachel Foster to gra przygodowa, której akcja toczy się w latach 90 ubiegłego wieku. Wcielamy się tu w postać młodej kobiety, która trafia do rodzinnego pensjonatu, w którym przed laty popełniła samobójstwo tytułowa Rachel. Pech chciał, że akurat podczas wizyty kobiety w pensjonacie pogoda zauważalnie się zmieniła, zmuszając ją do pobytu w hotelu. Aby zabić czas, protagonistka zaczyna zwiedzać opuszczony budynek i poznaje jego coraz to bardziej szokujące tajemnice. Premiera gry odbędzie się 19 lutego 2020 roku, choć na razie tylko na PC.

Premiery gier luty 2020 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najważniejsze premiery gier w lutym. Niestety nie będzie to zbyt obfity miesiąc dla graczy, ale zawsze mogło być gorzej.

Zobacz także: [Promocje dnia] Sony Xperia 10 Plus, Asus ZenFone Max Pro, MacBook Pro 13 2019 i więcej w super cenach

Dajcie znać w komentarzach, czy do dzisiejszego zestawienia dorzucilibyście jeszcze jakieś tytuły!

Sprawdź najnowsze wpisy