ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
LimePass

Lime wprowadza bardzo opłacalny abonament dla zwolenników hulajnóg elektrycznych

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Lime to firma, która oferuje klientom dostęp do hulajnóg elektrycznych w zamian za stosunkowo niewielką opłatą. Gigant działa także w Polsce, choć na razie tylko w trzech miastach – Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Z moich obserwacji wynika, że tego typu pojazdy cieszą się sporym zainteresowaniem i wszystko wygląda na to, że będzie jeszcze lepiej, bowiem dziś Lime poinformowało, że wprowadza bardzo opłacalny abonament dla osób, które często korzystają z jej usług.

Abonament LimePass to krok w dobrą stronę – korzystanie z hulajnóg elektrycznych stało się jeszcze bardziej opłacalne

LimePass

Od dziś, 15 stycznia, miłośnicy hulajnóg Lime mogą korzystać z tygodniowego abonamentu. Jego cena wynosi 19,99 zł i umożliwia nielimitowane bezpłatne odblokowywanie hulajnóg elektrycznych przez siedem dni od momentu dokonania płatności. Tym sposobem osoby, które często korzystają z tego środka transportu, mogą naprawdę sporo zaoszczędzić – odblokowanie hulajnogi Lime bez wspomnianego abonamentu to koszt 3 zł. Oczywiście LimePass nie zapewnia przejazdów w cenie, bowiem jego posiadacze nadal będą musieli opłacać stawki minutowe.

Aktywując usługę LimePass oferujemy użytkownikom hulajnóg Lime wygodniejszy i bardziej atrakcyjny finansowo sposób poruszania się po mieście. W kontekście rosnącej popularności hulajnóg współdzielonych, często wykorzystywanych jako rozwiązanie dojazdowe pierwszego i ostatniego kilometra, jest to bardzo istotne. Jak wskazują lokalne dane Lime, hulajnogi elektryczne są wypożyczane przede wszystkim przez mieszkańców polskich miast, którzy stanowią 85 procent wszystkich użytkowników w Polsce. Mamy nadzieję, że dzięki rozwiązaniom takim jak LimePass jeszcze więcej osób do swoich codziennych podróży wybierze alternatywne środki transportu, przyjazne dla mieszkańców miast i środowiska – podsumowuje Paulina Ackermann, dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech. 

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi Band 4, AMD Ryzen 5 2600, Motorola Moto G6 Plus + etui i więcej w fantastycznych cenach!

Abonament LimePass można wykupić w aplikacji, udając się do menu i wybierając odpowiednią zakładkę. Nie da się ukryć, że jest on naprawdę świetną opcją, która pozwala zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy. Dla przykładu osoba, która wypożycza hulajnogę elektryczną dwa razy dziennie i każdorazowo odblokowuje ją za kwotę 3 zł, po tygodniu korzystania subskrypcji LimePass w kieszeni zatrzyma 22 zł. Na przestrzeni miesiąca czy roku oszczędności zaczynają wyglądać naprawdę obiecująco.

Warto wspomnieć, że subskrypcja LimePass od grudnia zeszłego roku funkcjonuje już w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii. Dobrze wiedzieć, że nowości w Polsce są wprowadzane tak szybko jak na innych, kluczowych dla Lime rynkach. Co sądzicie o LimePassie? Będziecie korzystać, czy to raczej nie dla was? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy