Amazfit to całkiem popularna marka należąca do Huami, która ma w swoim portfolio sporo różnych produktów. Dziś do ich grona dołączyły aż dwa nowe smartwatche i dwie pary bezprzewodowych słuchawek. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak się im dokładnie przyjrzeć – począwszy od inteligentnych zegarków.

Amazfit T-Rex – wygląd, specyfikacja, cena i dostępność

Amazfit T-Rex

Pierwszym z zaprezentowanych dziś urządzeń jest smartwatch o osobliwej nazwie T-Rex. Urządzenie prezentuje się całkiem estetycznie i przypomina zwykły zegarek utrzymany w sportowym stylu. Sprzęt cechuje się 1,3-calowym ekranem AMOLED chronionym przez szkło Gorilla Glass 3 oraz akumulatorem o pojemności 390 mAh, który według producenta w najwydajniejszym trybie oszczędzania baterii ma wystarczyć na aż 66 dni działania na jednym ładowaniu. Z kolei podczas najintensywniejszego użytkowania T-Rex z włączonym GPS-em ma działać do 20 godzin, co także jest bardzo przyzwoitym wynikiem.

T-Rexa wyposażono w wiele standardowych dla tego typu urządzeń funkcji – m.in monitor tętna BioTracker PPG. Zegarek wyceniono w Chinach na 799 juanów, czyli około 440 zł. Będzie dostępny w pięciu kolorach: Camouflage, Iwaguchi, Gun Ash, Khakhi i Army Green

Amazfit Bip S – wygląd, specyfikacja, cena i dostępność

Amazfit Bip-S

Amazfit Bip S z wyglądu przypomina nieco Apple Watcha. Urządzenie charakteryzuje się 1,28-calowym kolorowym wyświetlaczem LED o rozdzielczości 176 x 176 px. Sprzęt jest wodoszczelny za sprawą certyfikatu IP68, a ponadto posiada GPS, Bluetooth 5.0, monitor tętna oraz funkcję śledzenia aktywności fizycznej dla aż dziesięciu trybów sportowych.

Bateria w Bip S to swojego rodzaju fenomen, bo ma wystarczać na 40 dni normalnego użytkowania. Zegarek jest niezwykle lekki, bo waży tylko 31 gramów. Jego cena została ustalona na 70 dolarów (ok. 270 zł), a sprzedaż rozpocznie się w lutym. Kupimy go w czterech wariantach kolorystycznych: Carbon Black, Red Orange, Warm Pink i White Rock.

Amazfit PowerBuds – wygląd, specyfikacja, cena i dostępność

Amazfit powerbuds

Smartwatche mamy już za sobą – teraz pora na bezprzewodowe słuchawki. Model PowerBuds prezentuje się bardzo przyjemnie, lecz nie można powiedzieć, że się specjalnie wyróżnia. Co ciekawe, urządzenie zostało wyposażone w czujnik tętna, a także w certyfikat IP55, dzięki któremu powinno być odporne na pot i lekki deszcz. Jakby tego było mało, sprzęt wyposażono w specjalny czujnik, który automatycznie zatrzymuje aktualnie odtwarzany utwór, gdy użytkownik wyjmie słuchawki z uszu.

Zobacz także: „Hej Google, przeczytaj to!” Rewolucyjna funkcja zmierza do Asystenta Google

Każda z PowerBudsów ma wbudowaną baterię o pojemności 55 mAh, dzięki czemu nieprzerwane słuchanie muzyki do ośmiu godzin jest jak najbardziej w zasięgu. Słuchawki są ponadto sprzedawane z etui, które pełni także rolę powerbanka o pojemności 450 mAh. Amazfit PowerBuds trafią do sklepów w trzech kolorach: Refreshing White, Shadow Black i Racing Yellow. Ich cena została ustalona na 100 dolarów (około 380 zł).

Amazfit ZenBuds – wygląd, specyfikacja, cena i dostępność

Amazfit ZenBuds

Amazfit ZenBuds to świetne słuchawki bezprzewodowe, które są wprost idealne do spania lub do długich podróży pociągiem czy samolotem. Urządzenie świetnie izoluje dźwięki otoczenia, a dzięki silikonowym wkładkom jest bardzo wygodne. Słuchawki wyposażono w czujnik tętna, który wykorzystywany jest m.in. do analizowania snu, by z samego rana dostarczyć użytkownikowi rozbudowany raport.

Sprzęt na jednym ładowaniu ma działać do 12 godzin. Co więcej, w ZenBuds wbudowano specjalny sensor, który automatycznie wyłącza słuchawki, gdy wykryje, że osoba je nosząca zasnęła. Podobnie jak PowerBuds, ZenBuds sprzedawane są z etui, które pełni rolę powerbanka – w pełni naładowane pozwala na korzystanie ze słuchawek przez dodatkowe 56 godzin. Urządzenie wyceniono na 150 dolarów (ok. 570 zł).

Coś wpadło Wam w oko? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.