Święta Bożego Narodzenia zbliżają się nieubłaganie. A jak święta, to także i prezenty. Spora część z Was z pewnością zdążyła już je nabyć, ale na pewno są wśród nas również osoby, które mają tendencję do odkładania różnych spraw na ostatnią chwilę. Aktualnie to już ostatni dzwonek na zakup prezentów, aby te zdążyły do Was dojść przed świętami. Jeśli nie macie pomysłów co kupić, to spieszymy z pomocą. Oto nasze propozycje prezentów na ostatnią chwilę!

Prezenty na ostatnią chwilę – co kupić pod choinkę, gdy zostało niewiele czasu?

Z racji, że nasz portal skupia się na szeroko rozumianych nowych technologiach, tak spodziewajcie się właśnie elektronicznych podarunków. Nie da się ukryć, że z jednej strony są to prezenty najprostsze, a z drugiej użyteczne, które mają małą szansę na rzucenie w kąt. Tym samym poznajcie wybrane przez nas kategorie, z których wybraliśmy przykładowe propozycje – w każdej sortowane od najtańszej do najdroższej.

Słuchawki bezprzewodowe

Głośniki bezprzewodowe

Smartfony z jednym wyjątkiem

Konsole

Sony PlayStation 4 Pro

Telewizory

Zobacz także: [Promocje dnia] Hulajnoga elektryczna Xiaomi M365, słuchawki Philips Upbeat i więcej w świetnych cenach

To by było na tyle jeśli chodzi o nasze propozycje prezentów na ostatnią chwilę. Mamy nadzieję, że uda Wam się sprawić miłą niespodziankę swoim najbliższym! Jeśli nie wybraliście konkretnego produktu, to liczymy, że przynajmniej udało nam się nakierować Was na właściwy trop. Tymczasem dajcie znać, jakie są Wasze pomysły tego typu podarunków, gdy czasu nie zostało już wiele.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.