ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Macbook Pro 2019

[Promocje dnia] Xiaomi Redmi 8a, Motorola Moto E6 Plus, MacBook Pro 2019 i więcej w świetnych cenach

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Kolejny dzień, kolejna porcja promocji. Dla przypomnienia, w niniejszej serii publikuję najlepsze promocje danego dnia – jak zresztą sugeruje sama nazwa. Dziś warto się przyjrzeć szczególnie przecenom na smartfon Xiaomi Redmi 8a, Motorola Moto E6 oraz laptopa MacBook Pro 2019, którego sam posiadam. Zaczynajmy!

Xiaomi Redmi 8A w konfiguracji z 2 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej poniżej 400 zł z wysyłką

Xiaomi Redmi 8A to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które nie mają specjalnych wymagań co do smartfona – ot, ma po prostu dzwonić i działać w miarę przyzwoicie. Wspomniany sprzęt zwykle kosztuje niecałe 500 zł, jednak aktualnie można go dorwać w bardzo fajnej cenie wynoszącej zaledwie 399 zł z wysyłką. Aby dokonać zakupu, przejdź do sklepu poniżej.

Dostawa kurierem jest darmowa.

Motorola Moto E6 Plus w konfiguracji z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej poniżej 500 zł z wysyłką

Motorola Moto E6 Plus to nieco wyższa półka niż Redmi 8A. Smartfon również został przeceniony o całe 100 zł, dzięki czemu w przyjemnej konfiguracji można go kupić za 499 zł z wysyłką. Aby dokonać zakupu, kliknij w link poniżej.

Dostawa kurierem jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Zainteresowani mogą także kupić ten smartfon nawet w 30 ratach 0%.

MacBook Pro 2019 w konfiguracji z i5 2,4 Ghz, 16 GB RAM i dyskiem SSD 256 GB oraz gratisowa karta podarunkowa do Carrefour o wartości 700 zł poniżej 7800 zł z wysyłką

Jeśli szukacie laptopa Apple, to świetnie trafiliście. Sam posiadam ten model, tylko że z procesorem i5 1,4 Ghz i jak najbardziej mogę go polecić. Cena regularna tego laptopa jest dużo większa, więc mamy do czynienia z naprawdę świetną okazją – tym bardziej że po zakupie otrzymamy gratisową kartę podarunkową do Carrefour o wartości aż 700 zł. Aby dokonać zakupu, kliknij w link poniżej.

Dostawa kurierem jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Zainteresowani mogą także kupić tego laptopa nawet w 50 ratach 0%.

Klawiatura Corsair K55 RGB poniżej 180 zł z wysyłką

Nie jest to klawiatura mechaniczna, ale wielu osobom i tak z pewnością przypadnie do gustu – tym bardziej w tej cenie. Aby dokonać zakupu, przejdź do linku poniżej.

Dostawa kurierem jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych.

Dysk HDD Seagate o pojemności 3TB za mniej niż 250 zł

Dyski HDD nie są już tak popularne, jak niegdyś, ale i tak wiele osób je wykorzystuje – np. jako magazyn danych. Aktualnie propozycję od Seagate o pojemności aż 3 TB można kupić za mniej niż 250 zł. Aby dokonać zakupu, przejdź do linku poniżej.

Koszty wysyłki zaczynają się od 8,60 zł (Paczkomat).

Zobacz także: [Promocje dnia] Moto G7 Plus, MSI GTX 1660, Redmi Note 8T i więcej w super cenach

To by było na tyle w dzisiejszym zestawieniu promocji. Dajcie znać w komentarzach, czy się na coś skusicie!

Sprawdź najnowsze wpisy