Redmi Note 8 30 milionów

[Promocje dnia] Redmi Note 8T, Mi 9T, Intel Core i3-9100F i więcej!

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Kolejny dzień, kolejne promocje. Jak sama nazwa wskazuje, w niniejszej serii skupiam się na najlepszych promocjach danego dnia. Dziś udało mi się wyłowić w świetnych cenach m.in. Xiaomi Redmi Note 8T, Xiaomi Mi 9T oraz procesor Intel Core i3-9100F. Bez przedłużania, przyjrzyjmy się tym przecenom!

Xiaomi Redmi Note 8T za mniej niż 660 zł z wysyłką z Chin

Xiaomi Redmi Note 8T to świetny smartfon ze średniej półki, którego aktualnie można kupić w fenomenalnej cenie. Mowa o wariancie w konfiguracji z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Aby dokonać zakupu, przejdź do jednego z poniższych linków.

Wysyłka „Priority Line” jest darmowa. Przesyłka ze smartfonem powinna dotrzeć do kupującego w przeciągu od 15 do 25 dni roboczych.

Masz wątpliwości co do zakupu? Zapoznaj się z naszą recenzją Xiaomi Redmi Note 8T, która rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości!

Xiaomi Mi 9T za około 1060 zł z wysyłką z Chin

Xiaomi Mi 9T to smartfon z tzw. średnio-wysokiej półki. W konfiguracji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej można go aktualnie zakupić za około 1060 zł. Aby dokonać zakupu, przejdź w jeden z poniższych linków.

Wysyłka „Priority Line” jest darmowa. Przesyłka ze smartfonem powinna dotrzeć do kupującego w przeciągu od 15 do 25 dni roboczych.

Masz wątpliwości co do zakupu? Zapoznaj się z naszą recenzją Xiaomi Mi 9T, która rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości!

Procesor Intel Core i3-9100F za mniej niż 350 zł

Intel Core i3-9100F to procesor dla nieco mniej wymagających osób, jednak nie oznacza to, że nie jest wart uwagi. Szczególnie warto mu się przyjrzeć w dzisiejszej promocji, w której można go kupić poniżej 350 zł. Aby dokonać zakupu, przejdź w poniższy link.

Procesor można zamówić kurierem z dostawą do domu lub do paczkomatów inPost.

Laptop ASUS ROG Strix G G531GU-AL064T 15,6″ taniej o 600 zł

ASUS ROG Strix G G531GU-AL064T 15,6″ to świetny laptop dla graczy, który został teraz przeceniony o 600 zł. W tej cenie naprawdę warto – aby dokonać zakupu, przejdź w link dostępny poniżej.

Dostawa kurierem jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych. Laptopa można ponadto kupić w ratach 0%, a ich spłacanie zacząć dopiero za 5 miesięcy.

Zobacz także: HBO GO za darmo

To by było na tyle w dzisiejszym zestawieniu promocji. Skusicie się na coś? Dajcie znać w komentarzach!

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy