ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
HBO GO logo

HBO GO za darmo – co, jak i gdzie?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

HBO GO to jeden z największych i najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, w którego ofercie znajdziemy naprawdę wiele interesujących filmów i wciągających seriali. Jak nie trudno się domyślić, platforma bazuje na opłatach abonamentowych, które trzeba uiszczać co miesiąc, by mieć do niej nieprzerwany dostęp. Ale czy na pewno? Może można korzystać z HBO GO za darmo? W tym tekście postaram się odpowiedzieć na to pytanie.

HBO GO za darmo – czy to możliwe?

HBO GO za darmo

Jeszcze nie tak dawno temu cena miesięcznego abonamentu HBO GO wynosiła 19,99 zł. Niestety od 21 listopada wzrosła do 24,99 zł miesięcznie – niby to tylko 5 zł, ale dla niektórych ta kwota z pewnością zrobi różnicę. Skoro opisywana platforma „z natury” nie jest darmowa, to czy pytanie o HBO GO za darmo ma w ogóle rację bytu? Jak najbardziej. Dostęp do serwisu zupełnie za darmo mają osoby, które jeszcze nigdy z niego nie korzystały – ale tylko przez siedem dni. Aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, wystarczy zarejestrować się na stronie HBOGO.pl i podpiąć kartę płatniczą.

Zobacz także: Poniedziałkowa aktualizacja oferty HBO GO – co nowego na platformie?

HBO GO za darmo na dłużej niż 7 dni

Pozyskanie dostępu do HBO GO za darmo na okres dłuższy niż siedem dni również jest możliwe. Jest jednak pewien haczyk – trzeba wykupić inne usługi. Wiele firm dostarczających telewizję cyfrową czy internet domowy, a także operatorzy komórkowi, w ramach różnych promocji oferują klientom często kilka miesięcy abonamentu do różnych serwisów streamingowych całkowicie gratis. Aktualnie HBO GO bez opłat można zgarnąć wykupując internet stacjonarny w firmie Multimedia, która w pakietach zaczynających się od 39,99 zł miesięcznie dodaje dostęp do wspomnianej platformy na okres aż sześciu miesięcy gratis. Drugą opcją na HBO GO za darmo, tym razem przez trzy miesiące, jest sprawienie sobie PLAY NOW TV z TV BOX-em. To oczywiście propozycje pierwsze z brzegu – na pewno jest ich jeszcze więcej.

Jak widać darmowe HBO GO to wcale nie abstrakcja. Jak to mówią – dla chcącego nic trudnego. Oczywiście korzystanie z opisywanej platformy bez opłat „przez wieczność” nie jest możliwe, ale to nikogo nie powinno dziwić. Osobiście uważam, że nawet po upływie wszystkich promocji warto odnowić abonament HBO GO, bo produkcje, jakie oferuje ten serwis swoim klientom, stoją na naprawę wysokim poziomie. Jeśli zastanawiacie się co obejrzeć, to koniecznie zapoznajcie się z moim zestawieniem przedstawiającym najlepsze seriale HBO GO – a nuż coś wpadnie Wam w oko.

HBO GO za darmo – podsumowanie

To by było na tyle w niniejszym tekście. Mam nadzieję, że udało mi się odpowiedzieć na dręczące Was pytanie. Dla tych, którzy przewinęli na sam koniec (w dużym skrócie): tak, można uzyskać dostęp do HBO GO za darmo, ale nie na zawsze – firma musi przecież jakoś zarabiać, by dalej produkować świetne seriale, których już teraz jest naprawdę wiele. A nie jest tajemnicą, że wysokiej jakości treści kosztują duże pieniądze.

Sprawdź najnowsze wpisy