OLX to największy serwis ogłoszeniowy w naszym kraju. Na platformie codziennie pojawia się naprawdę wiele ogłoszeń, jednak dziś pojawiły się wyjątkowe, bo pozwalające karmić psy, nic przy tym nie tracąc. Zgadza się – dziś rozpoczęła się kolejna edycja akcji „Nakarm psa z OLX”, w której każdy może pomóc. Jak wziąć udział? Już tłumaczę.

Nakarm psa z OLX 2019 – co to za akcja i jak wziąć w niej udział?

Nakarm psa z OLX 2019

OLX prowadzi akcję „Nakarm Psa z OLX” już od wielu lat. Możliwość nakarmienia czworonogów pojawia się pod koniec każdego roku, a w tym przedsięwzięcie wystartowało dzisiaj. Zasady są bardzo proste – wystarczy wybrać konkretnego psa, kliknąć przycisk „Nakarm” i zaakceptować regulamin. Na tym nasza pomoc się kończy – o resztę zadba OLX, bowiem za każdego nakarmionego psa firma przekaże do schroniska 20 kg suchej karmy. Pies zostaje nakarmiony, gdy grafika przedstawiająca kość w ogłoszeniu go dotyczącym pokaże 100%. Aby to się stało, wymagane jest 10 tysięcy kliknięć użytkowników. Wybranego czworonoga można nakarmić co 24 godziny.

Aby wziąć udział w opisywanej akcji, wykonaj poniższe kroki:

  1. Wejdź na OLX.pl z telefonu – przez przeglądarkę lub aplikację (w przypadku aplikacji upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję – jeśli nie, wykonaj aktualizację).
  2. Na stronie mobilnej OLX.pl w sekcji „Odkrywaj OLX” zobaczysz ikonę z napisem „Nakarm psa z OLX!” – kliknij w nią. Z kolei w aplikacji na stronie głównej widoczny jest zielony kafelek, który zachęca do pomocy – kliknij w niego.
  3. Z listy wybierz psa, którego chcesz nakarmić i kliknij w ogłoszenie, które go dotyczy. Zaloguj się na swoje konto OLX.
  4. W ogłoszeniu konkretnego psa kliknij przycisk „Nakarm”, po czym zaakceptuj regulamin.
  5. Gratuluję! Nakarmiłeś swojego psa – czynność możesz powtórzyć za 24 godziny.

Zobacz także: Nie tylko Kevin na Polsacie – oto świąteczne filmy, które obejrzysz na Netflixie

Nie da się ukryć, że całość jest banalnie prosta. W tym roku OLX pomaga schroniskom w Koninie i Raciborzu. Jednocześnie firma zaznacza, że najlepszą pomocą dla czworonogów jest zapewnienie im nowego domu – jesli więc możesz przygarnąć nowego przyjaciela, to skontaktuj się z wybranym schroniskiem. Tegoroczna akcja „Nakarm psa z OLX” potrwa do 18 grudnia do godziny 12:00. Regulamin akcji dostępny jest pod tym adresem – bardzo krótki i zwięzły.

Z rankingiem psów pod względem nakarmienia możecie się zapoznać tutaj. Przedsięwzięcie wystartowało dziś o 10:00, więc na moment publikacji tego artykułu jeszcze żaden z czworonogów nie przekroczył progu 1%. Cel szczytny, więc akcję jak najbardziej warto polecać innym – jeśli chcecie przyczynić się do powiadomienia o niej większej ilości osób, to koniecznie sprawdźcie sekcję „Poleć akcję” – można m.in. ustawić nakładkę na swoje zdjęcie profilowe na Facebooku czy też pobrać i wstawić gdzieś w internecie odpowiednią plakietkę. Zamierzacie włączyć się do pomocy? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: OLX

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.