cyber monday cyber poniedzialek

Cyber Monday 2019 – najlepsze promocje w Polsce i w Chinach

Artykuły

Black Friday 2019 już za nami. Z okazji tego lubianego święta zakupowego przygotowaliśmy dla was zestawienie z najlepszymi promocjami. Następstwem Czarnego Piątku jest Cyber Monday, więc i w tym przypadku możecie na nas liczyć – poniżej znajdziecie najlepsze promocje w Polsce i w Chinach.

Cyber Monday 2019 w Polsce – oto najlepsze promocje, na które warto zwrócić uwagę

Cyber Monday

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas promocje, którym warto się przyjrzeć – tradycyjnie posegregowane według wysokości zniżki.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Promocje powyżej 40%:

Promocje powyżej 30%:

Promocje powyżej 20%:

Promocje powyżej 15%:

Cyber Monday 2019 w Chinach – zbiór promocji

cyber monday gearbest promocje 2019

Chińczycy w tym roku w głównej mierze postanowili nie rozróżniać Black Friday i Cyber Monday, a właściwie kończąc pierwsze święto razem z tym drugim. Co poniektórzy wręcz nadal kontynuują zniżki z Dnia Singla. Tym samym promocje w głównej mierze są podobne, a ich kluczowe i najpopularniejsze przedmioty znajdziecie na dedykowanych stronach:

Zobacz też: Kultowy produkt Apple może powrócić!

Tymczasem pamiętajcie, że wiele sklepów jeszcze wydłuża Black Friday, więc sprawdźcie, czy nadal obowiązują promocje w Polsce i w Chinach z okazji minionego piątku. Oczywiście też czekamy na okazje, które udało się Wam wytropić z okazji Cyber Monday – podzielcie się swoimi znaleziskami w komentarzach!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x