spór o black friday

Black Friday 2019 w Polsce – zbiór najlepszych promocji

Artykuły

Dziś nadszedł dzień, na który czekało wielu poszukiwaczy okazji – Black Friday 2019. To niewątpliwe święto zakupowe wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie niektóre produkty są czasami sprzedawane za bezcen. U nas promocje nie są aż tak spektakularne, jednak nie oznacza to, że nie warto się im przyjrzeć. Wręcz przeciwnie – w tym tekście zebraliśmy najlepsze technologiczne oferty, które mogą was zainteresować! Zaczynajmy.

Black Friday 2019 – najlepsze promocje

Black Friday

Wbrew pozorom w polskich sklepach też można znaleźć ciekawe promocje technologiczne z okazji Black Friday 2019. Doskonałym tego przykładem są poniższe oferty.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Promocje Black Friday w Polsce powyżej 50%:

Promocje powyżej 40%:

Promocje powyżej 25%:

Promocje powyżej 20%:

Promocje powyżej 15%:

Promocje Black Friday w Polsce powyżej 10%:

Zobacz także: Świetna akcja Orange – możesz pomóc oddając niewykorzystane gigabajty

Wszystkie oferty z okazji Black Friday 2019 w Polsce w poszczególnych sklepach:

To by było na tyle w naszym zestawieniu najlepszych promocji z okazji Black Friday 2019 w polskich sklepach. Jeśli znaleźliście jakąś fajną okazję, której tutaj nie wymieniliśmy, to koniecznie podzielcie się nią w komentarzach! Być może ktoś zaoszczędzi. Tymczasem sprawdźcie, jak wyglądają promocje z okazji Black Friday w Chinach.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x