ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
HBO GO

Cztery najlepsze seriale HBO GO (cz. 2)

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. W ofercie giganta znajdziemy wiele filmów oraz seriali – produkcji oryginalnych platformy oraz tych bazujących na licencjach. Jakiś czas temu opublikowałem zestawienie czterech najlepszych seriali HBO GO (produkcji oryginalnych) – tekst został przyjęty bardzo ciepło, więc pomyślałem, że warto stworzyć drugą część z kolejnymi czterema propozycjami. Bez przedłużania – zaczynajmy!

1. Prawo ulicy

Prawo ulicy

Prawo ulicy to prawdziwa klasyka HBO. Serial opowiada o dwójce praworządnych detektywów, którzy nie mogą znieść, że wiele przestępstw uchodzi dilerom narkotykowym na sucho. Współpracownicy postanowili więc wypowiedzieć im prywatną wojnę, której wygranie nie będzie łatwym zadaniem. Serial ma w sumie pięć sezonów.

Ocena na Filmwebie: 8,5 / 10
Ocena na IMDB: 9,3 / 10

2. Zakazane Imperium

Zakazane Imperium HBO GO

Zakazane Imperium to serial kryminalny opowiadający o polityku, który postanowił sobie dorobić sprzedając alkohol w czasach prohibicji. Miasto, w którym mieszka główny bohater, stało się centrum nielegalnych interesów z alkoholem w roli głównej – towar sprzedaje się na pniu. Niestety nie ma róży bez kolców, bo imperium kontrowersyjnego polityka stara się zniszczyć FBI. Serial ma w sumie pięć sezonów.

Ocena na Filmwebie: 8,1 / 10
Ocena na IMDB: 8,5 / 10

3. Westworld

Westworld

W dzisiejszym zestawieniu nie mogło zabraknąć kapitalnego Westworld. Produkcja opowiada o naukowcu Robercie Fordzie, który stworzył tytułowy Westworld – park rozrywki rodem z przyszłości, w którym każdy człowiek może zaspokoić swoje najskrytsze fantazje bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Serial ponadto porusza takie kwestie jak sztuczna inteligencja i roboty humanoidalne, które stają się coraz bardziej ludzkie. Serial ma obecnie dwa sezony, jednak trzeci jest już w drodze.

Ocena na Filmwebie: 8 / 10
Ocena na IMDB: 8,8 / 10

4. Gracze

Gracze HBO GO

Serial Gracze opowiada o emerytowanym zawodniku futbolu amerykańskiego, który nie uznaje nudnej emerytury i postanawia spróbować swoich sił jako menadżer innych, „czynnych zawodowo” sportowców. Ważną częścią produkcji są także relacje głównego bohatera ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, którzy często wpędzają go w kłopoty. Serial ma pięć sezonów.

Ocena na Filmwebie: 7,5 / 10
Ocena na IMDB: 7,6 / 10

Zobacz także: Wiele polskich filmów właśnie pojawiło się na Netflixie. Pełna lista nowości

To by było na tyle w dzisiejszym zestawieniu. Na platformie jest oczywiście jeszcze o wiele więcej wartych uwagi seriali, jednak nimi być może zajmiemy się w kolejnej części tego cyklu. Dajcie znać w komentarzach, jakie jeszcze produkcje powinny się znaleźć w tym zestawieniu!

Inne teksty z serii „Najlepsze seriale”:

Sprawdź najnowsze wpisy