Samsung to bardzo popularny producent smartfonów w naszym kraju, jak i na świecie. Z okazji 10-lecia smartfonów Galaxy, firma przygotowała promocję, w ramach której można zgarnąć aż 500 zł gratis do wyceny swojego starego telefonu w ofercie Samsung Odkup. Nowa promocja obejmuje Galaxy S10e i Galaxy Note10. W dalszej części artykułu tłumaczę, co trzeba zrobić, aby zgarnąć bonus.

Nowa promocja Samsung Odkup – 500 zł gratis do wyceny starego smartfona

Choć nie jest to już tak imponująca promocja jak 1000 zł gratis do wyceny starego smartfona przy zakupie Galaxy S10, to i tak warto o niej napisać. Tym razem zgarnąć można 500 zł przy zakupie wybranych tegorocznych flagowców Samsunga – Galaxy S10e lub Galaxy Note10.

Jak skorzystać z promocji?

Cały proces jest bardzo prosty. Opisałem go już wcześniej w artykule dotyczącym poprzedniej promocji, jednak jest aktualny także i tym razem. Aby załapać się na gratisowe 500 zł przy wycenie starego smartfona, wykonaj poniższe kroki:

  1. W dniach 8 – 24 listopada 2019 roku kup Galaxy S10e lub Galaxy Note10 u jednego z oficjalnych dystrybutorów (m.in. Media Expert, RTV EURO AGD, x-kom, Komputronik).
  2. Aktywuj zakupiony smartfon (koniecznie zrób to przed 27 listopada 2019 roku).
  3. W ciągu siedmiu dni od aktywacji smartfona, zaloguj się w preinstalowanej aplikacji Samsung Members i wypełnij stosowny formularz.
  4. W ciągu maksymalnie 14 dni od wypełnienia formularza w aplikacji Samsung Members otrzymasz voucher na 500 zł do wykorzystania w ofercie Samsung Odkup.
  5. Udaj się na stronę wycena.samsung.pl i uzyskaj wycenę urządzenia, które zamierzasz sprzedać Samsungowi.
  6. Gdy wycena zostanie zakończona, zaakceptuj ją i przejdź dalej, gdzie będziesz mógł wykorzystać voucher na 500 zł.
  7. Po wypełnieniu wszystkich szczegółów, wyślij smartfon i czekaj na pieniądze, które otrzymasz przelewem.

Zobacz także: Wygląd Galaxy S11 na bazie najnowszych doniesień – Samsung stawia na sprawdzone metody

Lista smartfonów, które możesz sprzedać Samsungowi w ramach Samsung Odkup, znajduje się tutaj. Tutaj z kolei znajdziesz regulamin promocji. Jeśli planowałeś zakup jednego z wymienionych smartfonów, to lepiej się spiesz, gdyż obowiązuje tu zasada „kto pierwszy, ten lepszy” – pula voucherów jest ograniczona do dwóch tysięcy. Gdy już otrzymasz voucher, to koniecznie wykorzystaj go w terminie maksymalnie do siedmiu dni od momentu, w którym go dostałeś, gdyż później traci on ważność.

150 zł zwrotu za zakup Galaxy A10 lub Galaxy A20e

Warto dodatkowo wspomnieć, że Samsung przygotował także promocję dla osób, które interesują się niską półką. Przy zakupie Galaxy A10 lub Galaxy A20e firma oferuje bowiem 150 zł zwrotu do wypłaty z bankomatów sieci Euronet. Aby skorzystać z promocji wystarczy kupić jeden z wymienionych smartfonów u któregokolwiek z oficjalnych dystrybutorów sprzętu Samsunga w okresie od 8 do 24 listopada, aktywować je oraz zalogować się do aplikacji Samsung Members. Po upływie maksymalnie 14 dni od aktywacji urządzenia, w apce Samsung Members pojawi się kod uprawniający do wypłaty 150 zł z bankomatu Euronet (do wykorzystania w ciągu siedmiu dni). Zamierzacie skorzystać z którejś promocji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.