przewijalne zrzuty ekranu android

[Konkurs] Podziel się swoją historią, czyli społeczność tworzy teksty!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Artykuły

Portal Android.com.pl z forum nie istniałyby, gdyby nie Wy, czyli nasza społeczność. To dzięki Wam działamy i dzielimy się naszym doświadczeniem oraz informacjami, które agregujemy z całego świata. Jednak też niejednokrotnie zdarza się, że to Wy przekazujecie nam wiadomości, które później możemy wspólnie analizować. Dlatego to też społeczność tworzy teksty, a teraz macie możliwość pominąć jeden krok i przy okazji coś zyskać.

Społeczność tworzy teksty

podsłuch w telefonie android

Wasze zadanie jest bajecznie proste, czyli podzielcie się z nami Waszą ciekawą historią, która byłaby związana z nowymi technologiami. Nieistotne, czy to była potyczka z serwisem, którą po długich bojach udało się wygrać i można pokazać, że jeśli tylko chce się dążyć do celu, to wszystko może się udać. Równie dobrze możecie znać ciekawe zastosowania starego smartfona lub tabletu? Może jednak chcielibyście podzielić się ciekawym poradnikiem związanym z budowaniem harmonogramu dnia przy użyciu urządzeń mobilnych? Macie ciekawą, być może zupełnie odmienną opinię na dany temat, ale potraficie ją odpowiednio poprzeć? Też piszcie śmiało! Bez żadnego ograniczania z naszej strony, zastanówcie się po prostu, co interesującego możecie przekazać naszej prężnie rozwijającej się społeczności.

Zachwyć nas swoją historią i wygraj Xiaomi Mi Band 4

Huami pracuje nad Mi Band 5

Swój tekst możecie zgłosić poprzez >> uzupełnienie formularza Google <<. Później, wspólnie w redakcji wybierzemy najciekawszy artykuł, który opublikujemy na naszym portalu z Waszym imieniem i nazwiskiem lub, jeśli tak uznacie, pseudonimem. Jego autor otrzyma Xiaomi Mi Band 4, a jeśli dodatkowo Wasze zaangażowanie będzie odpowiednio duże, to z pewnością możecie liczyć na to, że nie jest to pierwsza i ostatnia edycja zgłoszeń.

Zobacz też: Odbierz za darmo gigabajty w T-Mobile.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do udziału w konkursie Społeczność tworzy teksty. Jesteśmy pewni, że możecie podzielić się z nami wieloma ciekawymi historiami. Na zgłoszenia czekamy do końca przyszłego tygodnia, aby najpóźniej za 14 dni opublikować wybrany artykuł. Naturalnie wcześniej skontaktujemy się z autorem wybranego tekstu, aby doprecyzować szczegóły przekazania nagrody.

Regulamin konkursu Społeczność tworzy teksty

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy