iOS 13 błędy

Aż trudno się połapać – Apple znowu aktualizuje iOS 13

Artykuły

Apple wręcz zasypuje nas aktualizacjami. 19 czerwca zadebiutował wyczekiwany iOS 13, 24 września iPadOS, a wraz z nim iOS 13.1, czyli pierwsza duża poprawka oprogramowania. W tym roku Amerykanie niezwykle szybko reagują na błędy. Ewidentnie nie chcą, aby powtórzyła się sytuacja sprzed dwóch lat, kiedy iOS 11, szczególnie na starszych urządzeniach działał fatalnie. Tamte decyzje nie odbiły się dobrze na firmie z Cupertino, a sam system zyskał złe opinie. W miniony piątek wydano iOS 13.1.1 oraz iPadOS 13.1.1, które poprawiały między innymi długość pracy na jednym ładowaniu akumulatora. To jeszcze nie koniec… Dzisiaj wieczorem zadebiutowały kolejne wersje oprogramowania! iOS 13.1.2 oraz iPadOS 13.1.2 są już dostępne dla wszystkich kompatybilnych urządzeń. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji na urządzeniu wybieramy kolejno, Ustawienia, następnie Ogólne, a potem Uaktualnienia

Zobacz także: Aplikacja Skróty otrzymała nowe możliwości wraz z iOS 13.1

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

iOS 13.1.2 – co nowego w systemie dla iPhone’a?

Zgodnie z informacjami podanymi przez Apple, najnowsza aktualizacja wprowadza sporo poprawek błędów. Rozwiązuje między innymi problemy z aparatem, kopią zapasową w iCloud, czy działaniem latarki. Oto co mówi Apple na temat systemu.

iOS 13.1.2 zawiera poprawki i ulepszenia dla iPhone’a. Ta aktualizacja: 

 • Naprawia błąd paska postępu, który pojawia się przy tworzeniu kopii zapasowej w iCloud.
 • Naprawiono problem, w wyniku którego kamera może nie działać.
 • Rozwiązuje problem polegający na tym, że latarka może się nie włączyć.
 • Naprawiono błąd, który może spowodować utratę danych kalibracyjnych wyświetlacza.
 • Naprawiono problem, który uniemożliwiał korzystanie ze Skrótów w inteligentnym głośniku HomePod.  
 • Rozwiązuje problem polegający na tym, że Bluetooth może się rozłączyć w niektórych samochodach. 

iPadOS 13.1.2 – nowości w systemie dla iPada

Nie tylko iPhone’y otrzymały ważne zmiany. Także tablety Apple dostały poprawki błędów. iPadOS 13.1.2 zawiera poprawki błędów i ulepszenia dla iPada. Ta aktualizacja:

 • Naprawia błąd paska postępu, który pojawia się przy tworzeniu kopii zapasowej w iCloud.
 • Naprawiono problem, który uniemożliwiał korzystanie ze Skrótów w inteligentnym głośniku HomePod.  

Po każdej, dużej jesiennej aktualizacji, Apple niezmiennie kontynuuje serię małych wydań, które nie dodają zwykle żadnych funkcji, a po prostu naprawiają błędy. Są przez to niezwykle istotne dla użytkowników i konieczne do zainstalowania dla wszystkich. Mimo wielomiesięcznych, publicznych testów beta, niektóre z błędów nie mogły zostać znalezione. 

Apple Watch z aktualizacją do watchOS 6.0.1

Jeszcze nie wszystkie modele zegarków otrzymały watchOS 6, a Tim Cook i spółka już wydają poprawiony update. Nowa wersja oprogramowania dla inteligentnych zegarków debiutowała 19 września. System możemy pobrać za pomocą aplikacji Watch na iPhonie. Przechodzimy tam do pozycji Ogólne, a następnie do Uaktualnień. Apple Watch musi mieć baterię naładowaną w minimum 50%, leżeć na ładowarce i w pobliżu iPhone’a. 

 • System watchOS 6.0.1 optymalizuje wydajność, zapewnia aktualizacje zabezpieczeń oraz zawiera ulepszenia i poprawki błędów, w tym: 
 • Rozwiązano problem polegający na tym, że tarcza zegarka Myszka Miki i Myszka Minnie nie mówi czasu. 
 • Rozwiązuje problem polegający na tym, że tarcza kalendarza może nie wyświetlać wydarzeń.
 • Naprawiono błąd, który może spowodować utratę danych kalibracyjnych wyświetlacza.

Źródło: MacRumors


  Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
  x