ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
DeepNude jako bot na Telegramie

Darmowa aplikacja rozbierze każdą kobietę. Sztuczna inteligencja w natarciu

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Żyjemy w czasach, w których technologia rozwija się w zastraszającym tempie. Doskonałym tego przykładem jest pewna aplikacja, za pomocą której można… rozbierać kobiety. Wystarczy tylko zdjęcie i jedno kliknięcie, a aplikacja zrobi resztę za nas – w kilka sekund.

DeepNude, czyli aplikacja, która rozbiera kobiety

Marzenia wielu osób o okularach prześwietlających ubrania rodem z filmów wydają się spełniać. Tym razem jednak nie za sprawą okularów, a aplikacji, możemy podejrzeć, jak konkretne kobiety wyglądają bez ubrania. Pozwala na to apka DeepNude, która za pomocą sztucznej inteligencji rozbiera obecne na zdjęciach przedstawicielki płci żeńskiej. Na chwilę obecną współpracuje ona tylko ze zdjęciami kobiet – na mężczyznach jeszcze nie działa, jednak autorzy zapowiedzieli, że już wkrótce się to zmieni.

Zobacz także: Apple odpowiada na zarzuty Spotify. Ile firma zarabia na szwedzkiej usłudze?

Możliwości DeepNude są naprawdę zdumiewające. Przykład tego, co potrafi opisywana aplikacja, macie powyżej. Twórcy programu „pokazali” mu wcześniej zdjęcia ponad 10 tysięcy rozebranych kobiet, dzięki czemu wszystko działa tak sprawnie. Wystarczy jedno kliknięcie, by rozebrać koleżankę czy nauczycielkę z gimnazjum, do której wszyscy niegdyś wzdychali. Jeśli jednak zdecydujecie się coś takiego zrobić, to pamiętajcie, by pod żadnym pozorem nie udostępniać tych zdjęć w sieci ani nikomu ich nie pokazywać, bo bardzo łatwo jest zniszczyć komuś życie i przy okazji narobić sobie problemów. DeepNude działa tak dobrze, że niektórym ciężko byłoby powiedzieć, czy ma przed sobą prawdziwe, nagie zdjęcie, czy przeróbkę.

Aplikacja jest dostępna na Windowsa oraz Linuxa w dwóch wersjach – darmowej i płatnej. Wydanie darmowe umieszcza na przeróbkach znak wodny, jednak oczywiście samo zdjęcie nie jest ocenzurowane. Wersja premium kosztuje 99 dolarów (ok. 370 zł) i wypuszcza zdjęcia w o wiele lepszej jakości. Niestety znak wodny też jest tu obecny, jednak jest on o wiele mniejszy niż w wersji darmowej, przez co łatwo go usunąć. Warto wspomnieć, że aplikacja zarówno w wersji darmowej jak i premium działa także w trybie offline, dzięki czemu możecie być pewni, że wszystkie przeróbki pozostaną wyłącznie na Waszych komputerach.

DeepNude – gdzie pobrać?

Aplikację DeepNude możecie znaleźć na oficjalnej stronie projektu, o tutaj. Na chwilę obecną nie można jej jednak pobrać, bo sami twórcy chwilowo wstrzymali jej udostępnianie. Jest to spowodowane ogromnym zainteresowaniem, którego mówiąc krótko, się nie spodziewali. Zajmują się oni obecnie korektą bugów i ulepszeniem serwerów. Zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w trochę cierpliwości. Jeśli już koniecznie chcecie przetestować DeepNude, to jeszcze raz przypominam – bądźcie rozważni i nie udostępniajcie nigdzie zdjęć rozebranych osób.

Źródło: DeepNude

Sprawdź najnowsze wpisy