FlappyBirdHead

 

W Sklepie Play pojawiają się coraz to nowe gry, które błyskawicznie zdobywają popularność wśród wielu użytkowników telefonów z Androidem. Najpierw były Angry Birds, które doczekały się wielu wszelakiego rodzaju odmian. Potem było Pou, które przypomniało wielu osobom o jednej z najpopularniejszych zabawek lat ’90 – Tamagotchi. Teraz nadszedł czas na kolejny wielki hit, w którym podobnie jak w produkcji Rovio przyjdzie nam sterować ptakami – Flappy Bird.

 

Screenshot_2014-02-05-20-24-43

 

Zasady tej gry są wręcz banalne. Musimy klikać na ekran w takim tempie, aby ptak nie spadł i nie uderzył w rury, które musimy omijać. Jednak mimo tak prostej rozgrywki nie łatwo przyjdzie nam pobijać rekordy. Twórcy, aby dodatkowo nas zmobilizować nas do gry zaimplementowali prosty system medali. Za 10 punktów dostaniemy brązowy medal, za 20 srebrny, za 30 złoty. Powyżej 40 punktów zostaniemy odznaczeni platynowym medalem.

 

Screenshot_2014-02-05-20-24-56

 

Co ciekawe, Flappy Bird stał się na tyle popularny, że napisano o nim na oficjalnym profilu Google Play w Google+, a także na profilu naszego rodzimego oddziału. Grę pobierzemy za darmo z Google Play. Nie znajdziemy w niej również żadnych mikrotransakcji.

A czy Wy gracie we Flappy Bird? Jaki jest Wasz rekord? Pochwalcie się w komentarzach! Dla ciekawskich, mój to 20.

wpgia_google_playPobierz grę Flappy Bird z Google Play!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Marcinkowski