airpods

Apple szykuje kolejną wersję AirPods. Debiut nowych słuchawek wkrótce

Artykuły

AirPods to najpopularniejsze bezprzewodowe słuchawki na świecie. Przy okazji są jednym z najlepiej sprzedających się produktów Apple w całej historii firmy. Kiedy akcesorium zadebiutowało na rynku, nieco ponad dwa lata temu, chyba nikt nie spodziewał się aż tak dużego sukcesu. Słuchawki pojawiły się w idealnym momencie, zaraz po usunięciu gniazda słuchawkowego z iPhone’a 7. Od tego czasu większość konkurentów postąpiła podobnie, a co niektórzy też zapragnęli mieć w ofercie podobne, bezprzewodowe rozwiązanie. Na razie żadne ze słuchawek Samsunga czy Huawei nie powtórzyły sukcesu AirPods. Te ostatnie cały czas wzbudzają wiele kontrowersji, ale są produktem wyróżniającym się na rynku. Łatwość i stabilność połączenia przez Bluetooth, są w ich przypadku prawdopodobnie najlepsze na rynku. Do tego dokładamy dobry czas pracy na jednym ładowaniu, ciekawe rozwiązanie w postaci etui, oryginalny design i markę Apple.

Zobacz także: iPhone 11 i nadrabianie braków. Aparat ma być największą nowością

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

AirPods 2 niedawno trafiły na rynek

W zasadzie to dalej po prostu AirPods. Apple nie nazywa ich drugą generacją. Nowe słuchawki wyglądają cały czas tak samo. Główną nowością jest procesor H1. Odpowiada on za jeszcze lepsze połączenie i zapewnia poprawioną jego stabilność. Jego zasługą jest też nieco poprawiona jakość dźwięku. Zwiększono też czas pracy akumulatora, choć głównie w przypadku rozmów. Nowe AirPods wyceniono na 799 złotych, czyli na tyle samo co poprzedni model. To jednak nie wszystko. Amerykanie wprowadzili też wersję z etui, które możemy ładować bezprzewodowe. Jest ono zgodne ze standardem Qi. Ten model jest droższy – kosztuje 999 złotych. Co ciekawe możemy kupić też samo opakowanie. Jest ono zgodne nawet z pierwszą generacją. Firma z Cupertino, jako właściciel marki Beats wprowadza w maju jeszcze jedne słuchawki. Powerbeats Pro to lepsza wersja AirPods. Otrzymały ten sam procesor H1, dłużej pracują na baterii oraz są odporną na pot i wodę. Dlatego zdecydowanie lepiej nadają się do uprawiania sportu.

airpods 2

AirPods 3 jeszcze w tym roku

Zaskakujące informacje o kolejnym modelu podał nam portal DigiTimes. Potwierdza je też Ming-Chi Kuo. Apple chce wykorzystać ogromne zainteresowanie klientów i wykroić dla siebie jeszcze większy kawałek rynkowego tortu. Na akcesoriach spółka zarabia przecież ogromne pieniądze, a potencjał jest jeszcze większy. Czym mają wyróżniać się nowe słuchawki? Nowe AirPods mają być przede wszystkim całkowicie odmienione. To będzie prawdziwa, nowa generacja. Wyróżniać je będzie zupełnie inny design, choć szczegółów jeszcze nie znamy. Mogą też zyskać wyczekiwaną funkcję – czyli odporność na wodę. Zostaną też wycenione, co jest jasne, zdecydowanie wyżej. Akcesorium dołączy do tańszych modeli i ma przyciągnąć nowych użytkowników. Właściciele tańszych wersji na pewno również skierują swoją uwagę w tę stronę. W tym roku Apple ma sprzedać 52 miliony sztuk AirPods, a w kolejnym jeszcze więcej – nawet 85 milionów sztuk. Ciekawe informacje podał też Mark Gurman z Bloomberg. Według niego tegoroczna aktualizacja AirPods została przesunięta o rok. Słuchawki z bezprzewodowym etui miały zadebiutować na początku 2018 roku.

Źródło: MacRumors


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x