iPhone 2019

iPhone 2019 – więcej nowości niż się spodziewamy

Artykuły

Informacji o nadchodzących smartfonach Apple jest coraz więcej. Do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy, ale możemy podejrzewać, że duża część informacji się sprawdzi. W końcu podobnie było w poprzednich latach. Większość danych na temat następcy modeli X czy XS było znanych nam już w podobnym okresie. Jaki będzie iPhone 2019?

Zobacz także: Android Q z 3D Touch – szykuje się przełom?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

iPhone 2019 – pewnych informacji coraz więcej

Japoński blog MacOtakara cyklicznie dostarcza nam kolejnych informacji o nowych iPhone’ach. Następców doczekają się trzy zeszłoroczne modele czyli XS, XS Max oraz XR. Co zmieniło się w porównaniu do poprzednich raportów? Wiadomości pochodzą od poddostawców, dlatego wydają się być wiarygodne. We wrześniu 2019 roku gama smartfonów Apple ma przejść pewną modernizację. Doczekać się mamy ponownie dwóch modeli z wyświetlaczami typu OLED. Tym razem mają mieć jednak przekątne ekranu 6,1-cala oraz 6,5-cala. Nowa konstrukcja obydwu urządzeń ma pomieścić nowy system potrójnych kamer. Może to wydawać się dziwne patrząc na obecną ofertę telefonów Apple. Dodajmy, jednak że MacOtakara podaje nam zwykle pewne informacje. Serwis wiele miesięcy wcześniej podał, że firma z Cupertino usunie gniazdo słuchawkowe z iPhone’a 7. 

iPhone 2019 – największą nowością aparat?

Interesujące wydaje się planowane przez Apple zwiększenie grubości nowych telefonów. Na pierwszy rzut oka wydaje się to nie w stylu spółki. Firma Tima Cooka od wielu lat, wręcz obsesyjnie zmniejsza gabaryty swoich sprzętów. Tym razem decyzja może być zupełnie inna. Czy firma słucha swoich użytkowników? Może włoży do iPhone’a większą baterię? Rzeczywistość może okazać się inna, jednak może to okazać się uzasadnione. Dwa topowe smartfony Apple zyskają zupełnie nowy, potrójny aparat. Nowe komponenty i czujniki będą po prostu zdecydowanie większe niż obecnie, a obudowa bez zwiększenia grubości tego nie pomieści. 

iPhone 2019 – nowa, grubsza konstrukcja

Obudwa 6,1-calowego modelu z ekranem OLED ma być grubsza o około 0,15 mm niż ta w modelu XS. Sam aparat ma wystawać nieco mniej bo na około 0,5 mm. Jak pod względem wymiarów ma sytuować się to urządzenie? Ma zostać umieszczony pomiędzy 5,8-calowym XS, a 6,1-calowym XR. Jednak od tego ostatniego będzie cieńszy, z uwagi na wykorzystanie wyświetlacza wykonanego w technologii OLED, a nie LCD. Następca iPhone’a XS Max będzie grubszy o około 0,4 mm. Jednak sam aparat ma wystawać nieco mniej – o około 0,25 mm. Ostatecznie urządzenie ma po prostu być o około 0,2 mm grubsze od obecnej generacji. 

iPhone 2019 – nowe możliwości i nowe akcesoria

Dwa nowe modele z wyświetlaczami OLED mają zyskać opcję dwukierunkowego ładowania bezprzewodowego znanego choćby ze smartfonów Huawei czy Samsunga. Będzie to na pewno miły dodatek dla posiadaczy najnowszej generacji słuchawek AirPods. Użytkownicy zyskają jeszcze jedną rzecz. Apple od lat jest krytykowane za dodawanie do telefonów niezwykle słabej 5W ładowarki. W tym roku wreszcie mamy otrzymać zasilacz o mocy 18W wraz kablem Lightning do USB-C. Sprawdzony OnLeaks także podaje nam podobne informacje. Podobno zmian w tegorocznych smartfonach ma być więcej niż się spodziewamy.

Źródło: 9to5mac


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x