Wylicytuj złotego HTC One lub białego LG Nexusa 5 i wesprzyj WOŚP!

3 minuty czytania
Komentarze
wosp 22

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zna każdy. Obecnie trwa 22. finał corocznej akcji prowadzonej między innymi przez dziennikarza Jerzego Owsiaka. Tegoroczna edycja ma na celu zebranie funduszy na „zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godną opiekę medyczną seniorów”.

Sposobów na własny wkład w akcję jest naprawdę wiele i tak oto począwszy od datków do puszek, przechodząc przez kupno biletu na film „Skubani”, a kończąc na zwykłym przelewie możemy dodać swoją osobistą cegiełkę niosącą pomoc potrzebującym. Jednak o tym pewnie wie każdy toteż skupmy się na czymś wyjątkowym w tym roku dla fanów Androida i ogólnie mobilnych technologii.

Tradycyjnym już sposobem przekazywania datków na fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest wiadomość SMS, którą o treści SERCE należy wysłać na numer 75565 (6,15zł z VAT). Także w prosty sposób można zrobić przelew przy użyciu aplikacji banku Pekao, czyli Peopay. Szczegółową instrukcję z użyciem kodu QR możecie znaleźć pod następującym linkiem: Klik!

peopay wośp qr code

Jednym ze sponsorów WOŚP jest operator sieci komórkowej Play, który nie raz wspomina o swoim zaangażowaniu w omawianą akcję w swoich reklamach. Tym razem chcąc wesprzeć tegoroczną edycję wystarczy być jednym z klientów ofert na kartę Play i wysłać darmową wiadomość SMS o treści: TAK na darmowy numer 8070. Od tego momentu 5% wartości doładowań w ofertach prepaid zostanie przekazane na akcję charytatywną.

HTC One z 24 karatowego złota_opakowanie

Skoro już jesteśmy przy Play to również fioletowy operator postanowił użyczyć dwóch złotych numerów i można je nabyć na aukcjach na największym polskim portalu transakcyjnym on-line, który również wspiera WOŚP, a jest nim oczywiście Allegro.pl. Jednak razem ze specjalnymi numerami oferowane są również tytułowe smartfony. Tak oto na jednej aukcji można nabyć HTC One, który został wykonany z 24-karatowego złota.

HTC One z 24 karatowego złota

Razem z flagowym modelem tajwańskiej firmy otrzymamy numer 570 100 500. Jak można wyczytać na aukcji, poza prowadzoną akcją, w oficjalnej sprzedaży w Polsce znajdzie się jedynie kilka egzemplarzy złotego One, które będzie można zakupić w cenie 6500zł, a tymczasem na dzień przed końcem aukcji licytacja stoi na poziomie 6800zł.

lg nexus 5 allegro wośp

Druga oferta dostępna na aukcjach Allegro to LG Nexus 5 z numerem 570 100 700. W tym wypadku nie należy spodziewać się wyjątkowych materiałów wykonania. Jest to po prostu pierwszy biały egzemplarz smartfonu stworzonego na polecenie Google w Polsce, ale dodatkowo w zestawie nabywca otrzyma przenośną drukarkę LG PD221 z zapasem papieru. W tym wypadku do końca aukcji zostały 2 dni, a obecnie cena takiej oferty wynosi 4250zł.

allegro lg l5

Bardziej przyziemną cenę obecnie osiągają trzy egzemplarze LG L5, które brały udział w tworzeniu reklamy mobilnej aplikacji Allegro.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q0INoqp86f0[/youtube]

To tylko kilka z ogromnej ilości sposobów, które mogą pomóc potrzebującym. Liczba edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jasno pokazuje, że ludzie mogą i chcą pomagać. Nasi Czytelnicy mogą wykorzystać jedną z kilku wcześniej wymienionych przeze mnie propozycji lub wybrać inny z podanych na stronie akcji: Klik!

Motyw