W maju zeszłego roku Google zapowiedziało, że wzbogaci swoje ultra popularne mapy o nawigację w rozszerzonej rzeczywistości. Niedawno te zapowiedzi stały się faktem. Już od początku marca wszyscy lokalni przewodnicy na poziomie 6 i wyżej mogą skorzystać z tej opcji podczas swoich spacerów. Jeśli nie wiecie o co chodzi z lokalnymi przewodnikami, to już o tym mówiłem i link znajdzie się gdzieś tutaj. W tym materiale pokażę Wam jak sprawuje się ta funkcja.

Materiał

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]Kamil Sobczyk

Mąż, ojciec, automatyk z niemałą obsesją na punkcie najnowszych technologii i gadżetów. Jeśli akurat nie wpatruję się w jakiś ekran (albo nie gonię dziecka) to pewnie dlatego, że czytam książkę z gatunku sf.