Seks guzik to idiotyzm, a zarazem świetna odpowiedź na potrzeby kochanków

mm Adam Lulek Artykuły 2019-02-12

Millenialsi zwani też pokoleniem Y to ludzie urodzeni między 1990 a 2000 rokiem. Niektóre źródła wyodrębniają także starszych millenialsów, którzy przyszli na świat między 1980 a 1989 rokiem. Nazwa tej grupy społecznej pochodzi od tego, że ich młode lata przypadają właśnie na okres milenijny. Czasami też pokolenie to jest nazywane „cyfrowym”. Wielu „zarzuca” millenialom, że zabili takie rzeczy jak: telewizję kablową, golfa, McDonald’sa, a teraz, pozornie zdrowe relacje seksualne. To właśnie dla nich został stworzony kolejny dziwny gadżet – seks guzik

LoveSync – seks guzik

Nowy gadżet, który jest dostępny na Kickstarterze nazywa się „LoveSync„. Mowa o zwyczajnym przycisku dla napalonych mężczyzn i kobiet, którzy nie czują się dobrze mówiąc partnerom, że chcieliby uprawiać seks. Zamiast trudzić się i głośno pytać swoją dziewczynę lub chłopaka, przycisk LoveSync robi to za Ciebie. Zasadniczo istnieją dwa przyciski – jeden dla Ciebie i jeden dla twojego partnera. Jeśli czujesz się napalony, dotknij przycisku, aby zapisać swoje pragnienie na określony czas. Jeśli Twój partner również dotknie przycisku w tym czasie, oba przyciski będą się świecić, aby zasygnalizować dopasowanie. Prawda, że banalne i dziwne?

Przycisk może wydawać się płynnym sposobem na rozpoczęcie ciężkiej nocy z pasją, szczególnie jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz rozmawiać ze swoim partnerem. Istnieje jednak kilka problemów związanych z jego istnieniem.

Zobacz także: Rewolucyjna funkcja w Chrome!

Reklama seks guzika w Internecie

LoveSynce seks guzik

„Kiedy czujesz, że chciałbyś wziąć udział w jakiejś akcji, anonimowo dotkniesz swojego przycisku” – czytamy na stronie. „Twoje pragnienie będzie przechowywane przez określony czas. Bez ryzyka odrzucenia i bez presji na partnera – jeśli tylko jedno z was dotknie, nic się nie stanie. ”

Według LoveSync, oto warunki, w których można uprawiać seks ze swoim partnerem:

 • Jeśli wciśniesz przycisk i Twój partner też wciśnie przycisk
 • Jeśli naciśniesz przycisk, a partner nie anuluje prośby o seks
 • Jeśli twój partner jest tym, który uderzy w przycisk, a nie kot lub książka spadająca z półki czy coś podobnego.

Seks guzik – zalety

Na stronie kampanii Kickstarter seks guzika stwierdzono, że ​​”zapewnia on najwięcej korzyści parom, które zazwyczaj nie są uzewnętrznione, jeśli chodzi o ich seksualne pragnienia, ale także osobom o ponadprzeciętnym popędzie, które mają duże pole do poprawy.” LoveSync może stanowić także pierwszy krok do komunikacji.

Sekcja najczęściej zadawanych pytań dotyczących kampanii zawiera dodatkowe szczegóły dotyczące produktu. Przykładowo „LoveSync znacznie zmniejszy liczbę nieudanych prób gry wstępnej, których celem jest sprawdzenie, czy partner jest w nastroju”. W sekcji FAQ niestety nie ma porady o zwykłym rozmawianiu z partnerem, a także o tym, dlaczego jest tak wiele nieudanych prób gry wstępnej pomiędzy obojgiem.

Seks guzik – wady

LoveSync seks guzik 2

Te zestawy przycisków wyglądają, jakby były przeznaczone dla tradycyjnej monogamicznej pary, więc nie jest to w ogóle anonimowe. Oczywiście zdarzają się też wpadki, gdy masz np. zwierzę w mieszkaniu, które lubi bawić się przyciskiem. Posiadanie kota wielokrotnie uderzającego w przycisk, bez wiedzy partnera, może wysłać niezręczną wiadomość o tym, że jesteś napalona o 2:30 w nocy.

Główny problem LoveSync jest jednak inny. Nie rozwiązuje on podstawowego problemu, czyli braku rozmowy o seksie między partnerami. W szczególności dotyczy to tego, czego twój partner chce lub potrzebuje, aby mieć satysfakcjonujące doświadczenie seksualne. Nie chodzi tylko o więcej seksu, jak szczyci się strona Kickstarter LoveSync, chodzi o lepszy seks.

Kiedy unikasz żywych rozmów na krępujący temat, możesz uniknąć pewnej niezręczności, ale także decydujesz się na suboptymalny seks. Zdrowe relacje seksualne są wynikiem zdrowych i otwartych, komunikatywnych partnerów. Jeśli Twój partner zdecyduje się na przytrzymanie przycisku przez cztery sekundy i „anuluje twoje pragnienie”, pojawi się kolejny problem, bo zaczniesz zastanawiać się nad tym, co dzieje się w jego głowie, zamiast po prostu rozmawiać.

LoveSync ma kosztować $50.

źródło: theverge, lovesync • Adramel

  Gra wstępna to zaczyna się rano – od pozmywania naczyń i wyrzuceniu śmieci. Potem już tylko poodkurzać i wyczyścić łazienkę no i pozmywać podłogi. Partnerka będzie rozpalona!

 • fckUeve

  Twórca tego pomysłu ewidentnie ma jakieś problemy związkowe….

 • Rataj23

  Serio? Nie ma już ciekawych tematów o których można napisać artykuł?

 • Tomasz

  Zabili golfa i McD? Poprosze o jakis tekst o tym. To nowosc i chetnie poznam szczegoly.

 • Emanuel Pukalski

  Równie innowacyjne, jak koszulka z napisem „I’d like to fu*k”

  • fckUeve

   wolał bym koszulkę….

 • Emanuel Pukalski

  Równie innowacyjne, jak koszulka z napisem „I’d like to fu*k”x