kopia zapasowa android dysk google

Najchętniej czytane przez Was teksty 2018 roku!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Artykuły

Zamknęliśmy już 2018 rok, podsumowaliśmy go według odpowiednich kategorii — pozytywnych i negatywnych, a także przedstawiliśmy Wam nasze oczekiwania na rozpoczęty już 2019 rok. Chętnie dzieliliście się w komentarzach swoimi odczuciami, ale pojawiło się pytanie, co najchętniej czytaliście? Dlatego bez zbędnego przedłużania, oto spis 10 tekstów, które najlepiej się odsłaniały w minionym roku.

Najchętniej czytane teksty 2018 roku!

10. Dodatki do Chrome’a, które warto zainstalować.

Chrome

Większość z Was korzysta z przeglądarki od Google, więc nie ma się czemu dziwić, że chcecie rozszerzać funkcjonalność tego programu. Dodatków jest od groma, ale wszelkie listy ułatwiają dobór właściwego.

9.  Galaxy S8 i Galaxy S9 – różnice pomiędzy kolejnymi generacjami

s8 s9

Z pewnością seria Galaxy S9 była długo oczekiwana. W końcu rodzina Galaxy S8 wywołała niemałe zamieszanie na mobilnym rynku. Ostatecznie okazało się, że nowe modele były ewolucją, która sprowadziła się do poprawienia podstawowych problemów i dodania drobnych zmian, które ujrzeliśmy w innych modelach Samsunga. Niektórzy też żartobliwie podchodzą, że po prostu wiele osób nie widziało tych różnic — stąd popularność tekstu.

8. Google Chrome z obsługą czytnika linii papilarnych.

chrome logo

Z pozoru drobna zmiana, ale w praktyce niesamowicie przydatna i użyteczna. O ile we wrześniu Adam informował Was o niej w kontekście wersji testowej Chrome’a 70, to do dzisiaj ta usługa nie zyskała tak dużej popularności, co w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Potrzeba jeszcze na to czasu.

7. Samsung Galaxy S10 z nowymi pamięciami!

Galaxy S10+

Pamiętacie, gdy świat poznał UFS po premierze Galaxy S6? Wtedy flagowe smartfony, które pozostały przy technologii eMMC, najzwyczajniej w świecie odstawały konkurencji. Teraz w drodze jest UFS 3.0, kolejna generacja, która może ponownie pozwolić Samsungowi uciec konkurencji.

6. Asystent Google po polsku wymyka się od testerów.

Asystent google

Wszyscy doskonale wiemy, że Asystent Google pojawi się w polskim wydaniu. Bardzo możliwe, że nastąpi to w ciągu dwóch tygodni, ale w zeszłym roku pojawiały się zgłoszenia, że niektórzy już otrzymali dostęp, mimo że nie biorą udziału w zamkniętych testach. Ktoś z Was znalazł się w tej grupie szczęśliwców?

5. Skoro nie Asystent Google, to jak działa Google Now po polsku — spis komend Ok, Google.

ok google komendy now

Wszyscy cierpliwie czekają, ale też wiele osób chce po prostu poznać działanie obecnego asystenta, który jest dostępny w Polsce. Google Now już swoje lata ma, ale konwencja „Ok, Google” pozostała.

4. Sprawdź zasięg swojego operatora, zanim kupisz u niego usługę.

maszt antena bts zasieg operator

Mogłoby się wydawać, że problem braku zasięgu już nie dotyczy Polski. Poniekąd tak jest, ale tylko w dużych miastach, jeśli zależy nam na najwyższych prędkościach. Dlatego warto brać pod uwagę różnorakie mapy, które powstają i pokazują, na jak mocny sygnał można liczyć w danej okolicy.

3. Podstawowe porady, co zrobić, gdy telefon się nie ładuje.

Ładowanie zwrotne w Mate 20 Pro

To rodzynek z 2017 roku, który jak widać, wciąż jest popularny. Chciałoby się napisać niestety, bo tego typu problemy zazwyczaj nie zwiastują nic dobrego. Niemniej zawsze warto zacząć od podstaw, zanim smartfon trafi do serwisu.

2. Xiaomi z jedną z najbardziej niespodziewanych aktualizacji — Mi Box wiecznie żywy.

xiaomi mi box

Uważany za fake news, clickbait, a nawet tekst na „zapchaj dziurę”. Jednak dzisiaj użytkownicy Xiaomi Mi Boxa, w tym ja, mogą cieszyć się z Androida TV na bazie Oreo, który wprowadził od groma zmian i tak naprawdę dał drugie życie przystawce od Chińczyków.

1. Media Expert na czele — takiej wpadki nie można obronić.

media expert

Tak, tak, doceniacie wpadki, a ta jest nad wyraz… zabawna? Po prostu pokazuje nieznajomość tematu przez pracowników, którzy w tym wypadku byli odpowiedzialni za wymyślenie jakże świetnej promocji. Nie wierzę, że mógł to zrobić jakikolwiek automat i nikt tego nie zweryfikował.

Zobacz też: Pożegnaj spam w SMSach.

Czy w analogicznym zestawieniu za 2019 roku zobaczymy jeden z powyższych tekstów? Bardzo możliwe, choć niewątpliwie nadchodzące 12 miesięcy czeka na nas ze swoimi nowinkami.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy