cyber monday cyber poniedzialek

Cyber Monday – jeśli Black Friday Was zawiódł, to czas na kolejne promocje

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Artykuły

Jednogłośnie stwierdziliście, że Black Friday w naszym kraju to nie do końca udane „święto”. Jakkolwiek nie traktować tego charakterystycznego na rynku dnia, trzeba pamiętać o potencjalnych oszustwach w postaci podnoszenia cen. Więcej na ten temat dowiecie się z artykułu Adriana o Czarnym Piątku. Niemniej zdecydowanie młodszą tradycją jest Cyber Monday, która już jest tłumaczona jako cybernetyczny poniedziałek lub cyberponiedziałek. Tak jak Black Friday tyczy się ogólnych promocji, tak Cyber Monday sugeruje ogromne obniżki na elektronikę. To jedna z wersji wydarzeń — druga tyczy się po prostu zakupów internetowych. Jak się nie trudno domyślić, cyberponiedziałek już jutro!

Czy promocje na Cyber Monday mają większe szanse na sukces?

Większość sklepów nie zwraca uwagi na to cyberponiedziałek, zamykając się wyłącznie na Black Friday lub przedłużając go do Black Week, co też budzi negatywne odczucia. Niemniej postanowiłem sprawdzić, co szykują poszczególne sklepy. Niestety, większość to powtórka z Czarnego Piątku, ale kilka nowości zagościło na poniższych listach. Dlatego sklepy oznaczone gwiazdką (*) to pozycje Black Week, które z nadejściem poniedziałku wygasają.

Cyber Monday w Polsce

kupon chiny sklep

Perełki, czyli promocje o ponad 30%:

Avans*:

eMAG*:

MediaMarkt:

xiaomi redmi 6a

Media Expert*:

NEO24*:

huawei y6 black friday

RTV Euro AGD:

Promocje Cyber Monday za granicą

Zagraniczne sklepy podeszły zupełnie inaczej do tematu. Większość z poniższych propozycji to wciąż Black Week/Black Friday, ale z nadejściem poniedziałku, mają pojawić się odpowiedniki dla Cyber  Monday.

Gearbest:

DHgate

Promocje na wybrany asortyment.

Geekbuying:

Banggood

Promocje na wybrany asortyment.

Zobacz też: Oglądanie pełnometrażowych filmów jest już możliwe na YouTubie — nawet za darmo.

Tradycyjnie też jestem ciekawy, co Wy sądzicie o Cyber Monday — tym razem udało Wam się znaleźć interesującą promocję? Patrząc na zainteresowanie poszczególnych sklepów, to święto pozostaje w głównej mierze w Stanach Zjednoczonych. Wy za to możecie śledzić promocje poprzez aplikacje, które niedawno polecał Wam Michał.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy