Czym jest Black Friday? Raczej nikomu nie muszę przedstawiać. Wiele osób żali się, że sprowadzanie „amerykańskich świąt” do Polski jest bezsensowne i poniekąd się z tym zgodzę. Jednak w tym przypadku pytanie brzmi — czemu mielibyśmy nie móc oszczędzać? Nazwa tutaj nie ma większego znaczenia, a możemy przez jeden dzień w roku teoretycznie zaoszczędzić. Teoretycznie, bo w końcu niektóre sklepy stosują niezbyt przyjazne praktyki, ale nie o tym mowa. Co by za długo nie przedłużać, sprawdźcie zebrane przez nas rodzime, jak i zagraniczne promocje z okazji Black Friday. Swoją drogą, odwiedźcie też nasze tegoroczne zestawienie najlepszych promocji na Black Friday 2019 w Polsce.

Black Friday w Polsce

samsung galaxy a6

Perełki, czyli obniżki o ponad 30%:

 

eMAG:

 

MediaMarkt:

xiaomi redmi 6a

 

Media Expert:

 

NEO24:

huawei y6 black friday

NEONET

Promocje na wybrany asortyment.

RTV Euro AGD:

 

Black Friday za granicą

xiaomi mi band 3

Przez „za granicą” mam na myśli Państwo Środka. Jeśli poniższe promocje są już nieaktualne, to koniecznie sprawdź nasze nowe zestawienie przedstawiające okazje na Black Friday 2019 w Chinach.

„Perełki”:

 

Aliexpress:

 

Gearbest:

oneplus 6 red czerwony

DHgate

Promocje na wybrany asortyment.

Geekbuying:

Banggood

Promocje na wybrany asortyment.

Zobacz też: Asystent Google po polsku coraz bliżej!

Podzielcie się też promocjami, na jakie Wy się natknęliście i uważacie, że zainteresują innych.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.