Październik pełen nowości – wybierzmy najważniejszą nowość!

Łukasz Pająk Artykuły 2018-11-04

Już we wrześniu wiedzieliśmy, że w październiku czekają nas wielkie premiery. Jednak to, co pojawiło się pomiędzy zaplanowanymi konferencjami, sprawiło, że ten miesiąc jest już nie do pokonania, jeśli chodzi o istotne premiery w roku. Mógłbym przedstawić i opisać Wam każdą po kolei, ale czy to miałoby sens? Skupmy się na tych najważniejszych, a później wybierzmy najlepszą.

Poznajmy najważniejsze nowości z października

Samsung Galaxy A9

Oto istotne smartfony, które zostały zaprezentowane w październiku:

Uf, trochę tego się zebrało. W takim razie poznajcie moje trzy typy w kwestii najważniejszych premier.

Huawei nie mogło zabraknąć wśród najważniejszych nowości

Huawei Mate 20 Pro

Seria Mate 20, kolokwialnie mówiąc, po prostu pozamiatała. Tyle nowej technologii, co udało się Huawei upchnąć w Mate 20 Pro, nie zrobił żaden producent w tym roku. Oczywiście, smartfon ma problemy z wyświetlaczem i szykuje się stosowna akcja serwisowa. Niemniej z pewnością nie można przez to ignorować tego urządzenia. Co prawda Mate 20 i Mate 20 X też są ciekawymi propozycjami, ale to odmiana Pro skradła październik.

 

Tak, tak, Honor też zasługuje na pochwałę

honor magic 2 oficjalnie

Mam wrażenie, że niewiele osób interesuje marka Honor. Jednak Magic 2 naprawdę zasługuje na zainteresowanie. Co prawda zbyt wielu rewolucyjnych technologii nie pojawiło się w tym modelu, ale sam w sobie robi wrażenie. Jeśli pojawiłby się w oficjalnej sprzedaży w Polsce w rozsądnej cenie, to moglibyśmy mówić o kolejnym hicie.

 

Chiny górą? Doceńmy też Xiaomi Mi Mix 3

xiaomi mi mix 3

Xiaomi odnawia serię Mi Mix. Podobnie jak w przypadku Magica 2, nie spotkaliśmy się ze zbyt wielkimi rewolucjami. Ok, pojawia się 10 GB RAM i wzmianka o 5G, ale już wyjaśniałem, jaki to ma sens w swoim artykule na temat Mi Mix 3. Jednak nawet uwzględniając ten fakt mamy do czynienia z jedną z najlepszych nowości w październiku i nie mogę doczekać, aż pojawi się w Polsce.

Zobacz też: iPad Pro w nowej odsłonie zaprezentowany!

W takim razie czas na wybór najważniejszej nowości w październiku. Posłuży nam w tym celu ankieta, ale jeśli uważacie, że pominąłem istotne urządzenie, to dajcie znać!

Najważniejsza nowość w październiku

Tymczasem jestem ciekawy, co na Was wywarło największe wrażenie wśród minionych premier.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x