[YouTube] Historia OnePlus – czyli jak zabójca flagowców sam stał się flagowcem

Kamil Sobczyk Artykuły 2018-09-24

Czy można wydać jedynie 8 telefonów i już być znaną i w zasadzie kultową marką na całym świecie? Okazuje się, że tak a tę popularność zdobył nie kto inny jak chiński OnePlus. W tym filmie postaram się przybliżyć Wam historię tej młodej marki.

Więc zanurzmy się w świat Carla Peia, Pete’a Lau, OnePlus One, OnePlus 2, OnePlus 3, OnePlus 3t, OnePlus 5, OnePlus 5t i OnePlus 6!

Materiał • AdamGbk

  Kibicuje firmie od OnePlus 3, sam kupiłem, po roku sprzedałem..Hardware świetny, ale w obecnych czasach to 50% sukcesu. Softowo maja dużo do nadrobienia, śledzę wątki na oneplus.com i w dalszym ciągu występują problemy z ostrością zdjęć, w dalszym ciągu są problemy z powiadomieniami push i w dalszym ciągu problemy z bluetooth.. Tracę nadzieję że w 6T coś poprawią..potrzebują lepszych programistów ..

  • Dawid 343434

   mam 3t, do ostrosci zdjec tez bym sie mogl przyeczpic – ale dla mnie telefon to nigdy nie byl aparat. reszta dziala wysmienice. nie znam tych problemow o ktorych piszesz.

   • AdamGbk

    Każdy ma swoje oczekiwania, ja za tą cenę oczekiwałem średniej jakości aparatu, szybkości i 100% działającego softu. Niestety zawiodłem się. Choć Oneplus dalej mnie kusi, w momencie kiedy czytam wciąż te same problemy użytkowników OP6, to ochota przechodzi. Nie będę wysyłał linków ze strony oneplus.com do wątków na kilkadziesiąt stron dotyczących braku powiadomień push, problemów z bluetooth i problemów z ostrością aparatu i post-processingiem zdjęć… Jeśli nie miałeś tych problemów to znaczy, że żadna z tych funkcji nie jest dla Ciebie ważna.. Rozumiem to, ale proszę nie opowiadaj, że problemów nie ma..x