ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
sony-xperia-xz3-przedsprzedaz

Ruszyła przedsprzedaż Sony Xperia XZ3. Na jakie korzyści możemy liczyć?

Autor: Michał Derej Kategoria: Artykuły

Na targach elektroniki IFA 2018, które miały miejsce jakiś czas temu w Berlinie, zaprezentowany został smartfon Sony Xperia XZ3. Na konferencji Japończycy zdradzili nam, że na osoby, które zakupią urządzenie w przedsprzedaży, czekają atrakcyjne bonusy. Dziś otrzymaliśmy wiadomość od Sony, w której przedstawione zostały korzyści płynące z zaufania producentowi. Muszę przyznać, że wyglądają one zachęcająco.

Kupno smartfona Sony Xperia XZ3 zapewni Wam interesujące korzyści

Zakup urządzenia przed jego oficjalną premierą zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. W sieci nie znajdziemy recenzji takiego smartfona, ufać więc możemy wyłącznie producentom, a Ci próbują zachęcić nas do kupna za pomocą różnorakich korzyści. Podobnie jest z Sony – 7 września ruszyła przedsprzedaż Xperii XZ3, o której więcej możecie przeczytać na naszej stronie. Akcja potrwa do 4 października 2018 roku – do tego czasu smartfona zakupić będzie można za 3399 zł. Użytkownicy, którzy się na to zdecydują otrzymają ofertę ochrony wyświetlacza, która gwarantuje jedną bezpłatną wymianę tego elementu smartfona w przypadku uszkodzenia przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu. Co więcej, konsumenci liczyć mogą również na usługę VIP Service, która zapewnia m.in. przyspieszony (bo aż 72-godzinny) czas naprawy smartfona. Użytkownik na czas serwisowania otrzyma również telefon zastępczy. To jednak jeszcze nie wszystko – fani wirtualnej rozrywki także powinny być zadowoleni. Już 12 października do ich rąk trafi gra Call of Duty: Black Ops 4 w wersji na konsolę PlayStation. Otrzymanie kodu do gry jest wyjątkowo proste – po dostarczeniu smartfona wystarczy zarejestrować się na specjalnej stronie producenta, by w dniu premiery produkcji otrzymać swój klucz na skrzynkę e-mail. Warto wspomnieć również o tym, że osoby, które zdecydowały się na zakup Xperii XZ3 w przedsprzedaży, swoje urządzenie otrzymają nawet na kilka dni przed sklepową premierą.

Zobacz także: Samsung Galaxy P – niedrogi smartfon z czytnikiem linii papilarnych w ekranie?

Przedsprzedaż już wystartowała – smartfona zakupić możecie w następujących sklepach: Plus (www.plus.pl), T-Mobile (www.tmobile.pl), Play (www.play.pl), RTV Euro AGD (www.euro.com.pl), Saturn (www.saturn.pl), Media Markt (www.mediamarkt.pl), w oficjalnym sklepie Sony Mobile prowadzonym przez M-point na Allegro.pl oraz w sklepach internetowych Media Expert – www.mediaexpert.pl, Komputronik – www.komputronik.pl, X-kom.pl – www.x-kom.pl, Neonet.pl – www.neonet.pl, Redcoon.pl – www.redcoon.pl, AB FOTO – www.abfoto.pl, 4CV – www.4cv.sklep.pl. Przedsprzedaż Xperii XZ3 w internetowym sklepie Sony wystartuje dopiero 24 września, ale konsumenci pomarańczowego giganta liczyć będą mogli na nieco więcej bonusów.

Sony podaje, że Xperia XZ3 wyposażona jest w najlepszy na rynku wyświetlacz

Japoński gigant poinformował nas również o tym, że firma Strategy Analytics przeprowadziła badanie na podstawie wyników preferencji konsumentów testujących różne topowe smartfony, np. Xperię XZ3, iPhone’a X czy Galaxy S9. Opinię na temat tego, że Xperia XZ3 wyposażona jest w najlepszy na rynku wyświetlacz, agencja Strategy Analytics wydała po przeprowadzeniu badań – zdziwiłbym się, gdyby było inaczej, bo zapewne zostały one zainicjowane przez Sony.

Co myślicie o smartfonie Sony Xperia XZ3? Czy planujecie go zakupić?

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy