Crowdfunding to forma finansowania projektów która każdemu z nas pozwala na zebranie społeczności wokół swojego pomysłu. Społeczność ta wpłacając dowolną kwotę daje szansę na powstanie czegoś nietuzinkowego. Platformy crowdfundingowe takie jak Kickstarter czy Indiegogo są z nami już od pewnego czasu i pozwoliły ufundować konsole, gry, zegarki, filmy, kartofelsalad i wiele, wiele innych rzeczy. Takimi rzeczami są też telefony. Zatem przed Wami 5 moim zdaniem najciekawszych telefonowych kampanii crowdfundingowych.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]Kamil Sobczyk

Mąż, ojciec, automatyk z niemałą obsesją na punkcie najnowszych technologii i gadżetów. Jeśli akurat nie wpatruję się w jakiś ekran (albo nie gonię dziecka) to pewnie dlatego, że czytam książkę z gatunku sf.