Play zawsze chce dostosować swoją ofertę do aktualnych potrzeb. Poniekąd rewolucjonizuje rynek, wprowadzając propozycje dla dwóch osób, jak i całych rodzin. Teraz fioletowi chcą pójść o krok dalej i zaproponować coś dla wielu pokoleń. Dziadkowie, rodzice, dzieci – czemu nie mieliby korzystać z jednej promocji? Tak też ten operator postanowił i od czwartku będzie dostępna nowa oferta – Play Pokolenia – dla grupy od 5 do 10 osób od 20 złotych za osobę.

Play Pokolenia to grupa, ale z indywidualnościami

play pokolenia

Operator zaznacza, że nie zabraknie nielimitowanych rozmów, wiadomości, dużych paczek danych, ale też VOD w Play Now, HBO GO, Showmax czy też Tidal. Nie zapomniano również o roamingu w UE. Jednak czym szczególnym wyróżnia się nowa oferta? Pokolenia to przede wszystkim grupowa promocja, ale z indywidualnym podejściem do płatności. Chcesz dołączyć do grupy? Dostajesz od jej właściciela krótki kod, który podasz przy podpisywaniu umowy. „Głowa rodziny” nie płaci za wszystkie numery – każdy z nich jest opłacany indywidualnie. Na skompletowanie takiej grupy będziecie mieli 6 miesięcy – w tym czasie pobierana będzie jedynie opłata za aktywację numeru. Taryfy sprowadzają się do 3 wariantów.

Rozmiar ma znaczenie

Jak to w Play, mamy podział na S, M i L. Firma zdradziła, że w najdroższym rozwiązaniu otrzymacie nielimitowane rozmowy, wiadomości, paczkę danych w roamingu UE oraz nielimitowany transfer danych (z pełną prędkością do 30 GB na każdej karcie). Do tego dochodzi Play Now z pakietem standardowymi + Sport, Kids lub Extra do wyboru, dwa lata z Tidal oraz po 6 miesięcy darmowego dostępu do HBO GO i Showmax. To wszystko ma być dostępne za 35 złotych miesięcznie w przeliczeniu na jedną kartę SIM, aczkolwiek nie podano wielkości grupy.  Nie zabraknie też innych dodatków, jak chociażby możliwość przeniesienia numeru na 6 miesięcy wstecz, bez naliczania abonamentu i przedłużania zobowiązania. W przypadku wyboru ofert M lub L, otrzymacie rabat 10 złotych miesięcznie. Na deser Play informuje o honorowaniu Karty Dużej Rodziny – 5 kart SIM w cenie 4. 

Play wychodzi na przeciw T-Mobile z Internetem Domowym

tmobile logo

Co prawda fioletowy operator nie napisał tego wprost, a więc poznajcie zmiany w internetowych ofertach. Play postanowił zwiększyć paczki danych do wykorzystania z pełną prędkością. Portfolio kształtuje się następująco:

  • 45 złotych – 50 GB
  • 60 złotych – brak limitu (100 GB w pełnej prędkości)
  • 70 złotych – brak limitu (200 GB w pełnej prędkości)

Do powyższych ofert dorzucany jest przenośny router WiFi. Jednak, co z domownikami? W tym momencie pojawia się Net Box – zestaw, na który składa się zewnętrzny modem LTE (cat. 12) z wbudowanym routerem WiFi. Pakiet danych z pełną prędkością to 300 GB w ramach zasięgu strefy domowej Play. Operator zaznacza, że instalacja jest banalnie prosta, a użytkownicy mają 30 dni na decyzję, czy są zadowoleni z takiego rozwiązania. Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z Play Internet, to przy jednoczesnym wyborze oferty Pokolenia, otrzymacie rabat 10 złotych miesięcznie.

Zobacz też: Samsung pospieszył się z chwaleniem Galaxy A8.

To jednak nie wszystko. Najbardziej wymagający mogą zdecydować się na ofertę internetową ze wzmacniaczem sygnału WiFi, która też opiera się na nielimitowanym transferze, ale z pełną prędkością do 1 TB. W tym wypadku należy przygotować się na wydatek 200 złotych miesięcznie. Wszystkie powyższe nowości wchodzą w życie od czwartku, 23 sierpnia.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.