Google Pixel plecki

Pixel 3 i Pixel 3 XL po raz pierwszy na filmie! Mamy nowe rendery w świetnej jakości

Artykuły

Pixele to smartfony prosto od Google’a, które przeznaczone są dla największych fanów Androida. To właśnie te urządzenia jako pierwsze ze wszystkich otrzymują nowe aktualizacje systemu. Co więcej, znaleźć można w nich sporo ciekawych funkcji, które są idealnie dograne z daną wersją Androida. Na temat przewidywanego wyglądu Pixela 3 oraz Pixela 3 XL na łamach naszej strony pisaliśmy już w przeszłości. Dziś natomiast przygotowałem dla Was porcję renderów w wysokiej rozdzielczości, dzięki którym z pewnością dokładnie zapoznacie się z designem nowych urządzeń giganta z Mountain View. Materiały, wraz z moim opisem, przedstawiam Wam poniżej.

Zobacz także: Nowe urządzenia Google’a naładujecie bezprzewodowo.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Tak wyglądać ma Pixel 3

Pixel 3 to nowy smartfon prosto od Google’a, który może okazać się łakomym kąskiem dla antyfanów notcha – urządzenie to, w przeciwieństwie do swojego większego brata, nie będzie posiadało wycięcia w ekranie. Pixel 3 zdecydowanie nie będzie telefonem bezramkowym. Proporcje jego ekranu, którego rozmiar przewidywany jest na 5.4 cali, powinny wynosić 18:9. Przecieki informują, że wymiary smartfona wynosić będą 145.6 x 68.2 x 7.9 mm. Warto pamiętać, że aparat będzie wypukły – jeśli fakt ten weźmiemy pod uwagę, to w najgrubszym miejscu urządzenie mierzyć będzie 8.6 mm. Smartfon wyposażony zostanie w pojedynczy aparat z lampą LED. Telefon ładowany będzie dzięki portowi USB typu C. Pixela 3 odblokować będzie można dzięki skanerowi linii papilarnych, który znajduje się z tyłu telefonu. Ciekawostką jest fakt, że design smartfona bardzo przypomina wygląd Pixela 2, głównie za sprawą szklanej części tylnej obudowy. Rendery Pixela 3 wraz z filmem możecie znaleźć poniżej.

Pixel 3 XL będzie różnił się od swojego mniejszego brata

W tym roku Google zastosowało dość ciekawą taktykę – konsument wybrać może, czy chce zakupić smartfona z notchem, czy też bez. Z tego powodu w 6.2-calowym wyświetlaczu Pixela 3 XL znajdziemy wycięcie, które zobaczyć możecie na poniższych renderach. Co ciekawe, proporcje ekranu mają być nieco inne, niż w przypadku „zwykłego” Pixela 3 – przecieki mówią bowiem o 19:9. Smartfon mierzyć będzie 158 x 76.6 x 7.9 mm. Po raz kolejny warto wspomnieć o wypukłym pojedynczym aparacie, przez który grubość urządzenia zwiększona zostanie do 8.6 mm. Należy pamiętać, że oba telefony zaoferują nam dźwięk stereo dzięki podwójnym głośnikom, które znaleźć można na przednim panelu urządzenia. Przecieki podają, że zarówno Pixel 3, jak i Pixel 3 XL działać mają pod kontrolą ośmiordzeniowego układu Qualcomm Snapdragon 845. Chipset ten z pewnością zapewni smartfonom odpowiednią wydajność – pozostaje pytanie, czy urządzenia wyposażone zostaną w dostateczną ilość pamięci operacyjnej. Rendery Pixela 3 XL wraz z filmem możecie znaleźć poniżej.

Źródło: OnLeaks / MySmartPrice

 






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x